Avon

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Stina, Módosítva: 2017. március 1.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

A finom nőiességet kihangsúlyozó csodálatos, harmonikus illat. Pur Blanca - a belső harmóniát és a lelki békét sugallja. Élvezze szépségét, egyszerűségét és harmóniáját, érezze nőiességének kiteljesedését!

Illatösszetevők: ylang-ylang, fehér frézia, menta, fehér rózsa, vízililiom, fehér bazsarózsa, szantálfa, pézsma, napraforgó.

Ár: 1000 Ft , Eladó: Norro
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Szeged, fizetés: Személyes átvétel

Nussh

2012. augusztus 10.

Alapvetően nem a stílusom, kicsit először erős is nekem az illata, de hamar megszerettem, és azóta a 3 kedvenc avonos parfümöm közül ez az egyik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 10.

lynus

2012. augusztus 8.

Én ajándékba kaptam ezt a parfümöt, de sajnos nekem nem vált be, tipikusan a megfájdul tőle a fejem kategória :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 8.

Naomi080

2012. augusztus 6.

Nagyon imádom ezt az illatot. Sokáig ez volt a kedvencem mert elég volt belőle pár fújás és egész nap érezni lehetett az illatát. Egyszóval nagyon tartós. Ezt a parfümöt inkább a tinédzser korosztálynak ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 6.

Nicu

2012. augusztus 6.

Nagyon szerettem, többet is elhasználtam belőle. Tényleg nem volt túl tartós, de friss, üde illata volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 6.

agnes920426

2012. augusztus 4.

nagyon imádom. lágy könnyed illata van, friss és virágos, kissé édes illat. nagyon nőies. nem a legtartósabb

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 4.

pink sunrise

2012. augusztus 3.

Tini korom illata:)Már szinte érzem a hűvös őszi reggeleket mikor iskolába készülődtem.Nagyon finom,"tisztaság" illata van.Engem nem zavar hogy sokan ezt használják,mert a kettőnk kapcsolatát ez nem befolyásolja:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 3.

bokihugi

2012. július 27.

Inkább télen szerettem használni, nyáron szinte kifejezetten kellemetlennek éreztem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 27.

Szivike18

2012. július 11.

Régen használtam, kellemes édeskés illata van. Közepesen tartós.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 11.

Régen használtam, kellemes édeskés illata van. Közepesen tartós.

husika81

2012. június 29.

Én régebben használtam ezt az illatot.Nagyon kellemes,tiszta nőies illat.Ráadásul hasonlít a mostani parfümöm rá,aminek nagyon örülök,mert nem sok esélyem van beszerezni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 29.

málnahab16

2012. június 28.

Nagyon olcsó,de nem tehetek róla,rosszul vagyok a szagától,ha valakin megérzem hányingerem van tőle!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 28.

Színezék. Lila színű.