Avon

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Stina, Módosítva: 2017. március 1.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

A finom nőiességet kihangsúlyozó csodálatos, harmonikus illat. Pur Blanca - a belső harmóniát és a lelki békét sugallja. Élvezze szépségét, egyszerűségét és harmóniáját, érezze nőiességének kiteljesedését!

Illatösszetevők: ylang-ylang, fehér frézia, menta, fehér rózsa, vízililiom, fehér bazsarózsa, szantálfa, pézsma, napraforgó.

Ár: 1000 Ft , Eladó: Norro
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Szeged, fizetés: Személyes átvétel

dkitti87

2012. június 22.

Nagyon sokat használtam régen, szeretem az illatát, könnyed, kellemes viselet.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 22.

Nagyon sokat használtam régen, szeretem az illatát, könnyed, kellemes viselet.

terke29

2012. június 21.

Volt ilyenem,fincsi tiszta illata van,mint a napon szárított ruhának(legalábbis nekem ez jut eszembe mindíg,mikor megillatolom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. június 21.

boglarka88849

2012. június 21.

Nagyon szeretem az illatát; nekem mindig egy tavaszi virágkoszorú jut róla az eszembe. Finom édes, sokszor használom, de nem az a kimondottan nyári illat, úgyhogy majd ősszel újra előveszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 21.

szluca

2012. június 17.

Egy időben nagyon szerettem, mára már meguntam, ráadásul elég sokszor jön velem szembe az utcán. És nem túl tartós, bár nem is túl drága..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 17.

Dinorbia

2012. június 16.

Finom, könnyed illat! Tavasszal és nyáron az ideális szerintem.:) De a tartósságán lehetne javítani:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 16.

snowflake

2012. június 13.

nagyon szeretem!! de nem túl tartós

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 13.

nagyon szeretem!! de nem túl tartós

hidewatch

2012. június 12.

Az illata elég intenzív, de kellemes, tinikorom jellegzetes pafrümje volt ez is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 12.

infinite01@freemail.hu

2012. június 12.

nagyon kedvelem, nem vagyok nagy avonos (a parfümjei közül egyedül ez és az infinite moment tetszik). szerintem visszafogott, romantikus, nyáron is kellemesen viselhető illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 12.

matine91

2012. június 9.

szerintem az avonos pacsulik közül ez meg a tomorrow a legkiemelkedőbb parfüm

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 9.

szerintem az avonos pacsulik közül ez meg a tomorrow a legkiemelkedőbb parfüm

rhinestone

2012. május 31.

Fiatalabb koromban nagyon imádtam, friss, könnyű, tiszta illat. Már rég nem szagoltam, nem tudom változtattak e rajta, az üvege minden esetre nem ilyen volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 31.

Színezék. Lila színű.