Avon

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Stina, Módosítva: 2017. március 1.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

A finom nőiességet kihangsúlyozó csodálatos, harmonikus illat. Pur Blanca - a belső harmóniát és a lelki békét sugallja. Élvezze szépségét, egyszerűségét és harmóniáját, érezze nőiességének kiteljesedését!

Illatösszetevők: ylang-ylang, fehér frézia, menta, fehér rózsa, vízililiom, fehér bazsarózsa, szantálfa, pézsma, napraforgó.

Ár: 1000 Ft , Eladó: Norro
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Szeged, fizetés: Személyes átvétel

ribizli

2012. május 2.

Szerintem inkább tartós az illata, mint elillanó, nagyon jó kis parfüm, nem lehet megunni, még ha tömegillat is lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 2.

l_i_n_a

2012. május 2.

Hamar elillan de nagyon kellemes friss illata van!:) Szeretem!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 2.

Hamar elillan de nagyon kellemes friss illata van!:) Szeretem!

auroramist

2012. április 30.

Nagyon jó, én szeretem az illatát. Bár nem hasnzálom, mert 1-2 óra után eltűnik az illata, valamint tömegillat lett.

Update:

Nem tudom, mi van velem, de most imádom ezt a parfümöt. Nem is tudom, hogy eddig miért nem használtam. Adom az 5 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. április 30.

Update:

szeleske

2012. április 25.

Szeretem az illatát, most is van otthon. Nem a kedvenc parfümöm, de amikor romantikus időszakomat élem, nagyon jól támogat az álmodozásban. :) Kicsit kislányos illat, de nagyon kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 25.

barbee77

2012. április 23.

Kedvenc Avonos parfümöm! 2x is újrarendeltem anno,olyan jó intenzív,tartós illata volt :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 23.

Bogiz

2012. április 22.

Régebben szerettem, most is van belőle, de nagyon ritkán használom. A régi idők emlékére :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 22.

Riruka

2012. április 17.

Régebben szerettem... egy vagy 2 üveggel használtam el belőle, de azóta már én is kinőttem belőle valahogy. Szóval nem venném újra, de kellemes emlékek fűznek hozzá, ezért kapja meg a négy csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 17.

infinite01@freemail.hu

2012. április 16.

Szeretem mert nem túl tolakodó illat és sokáig érzem magamon.
És nagyon olcsó a minőségéhez képest!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 16.

Szeretem mert nem túl tolakodó illat és sokáig érzem magamon.
És nagyon olcsó a minőségéhez képest!

anita

2012. április 10.

40-es nők illata akik inkább az 50-hez vannak közelebb. Taszító, alkoholos illat ami ugyan akkor émelyítően édes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 10.

villa

2012. március 31.

Nagyon szerettem régen, de ma már nem venném meg. Egyszer kiömlött az ágyamra Karácsonyi kiszerelésű üveges és hónapokig az egész szobám illatozott. Valahogy akkor jöttem rá, hogy picit sok ebből az illatból. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 31.

Színezék. Lila színű.