Avon

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Stina, Módosítva: 2017. március 1.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

A finom nőiességet kihangsúlyozó csodálatos, harmonikus illat. Pur Blanca - a belső harmóniát és a lelki békét sugallja. Élvezze szépségét, egyszerűségét és harmóniáját, érezze nőiességének kiteljesedését!

Illatösszetevők: ylang-ylang, fehér frézia, menta, fehér rózsa, vízililiom, fehér bazsarózsa, szantálfa, pézsma, napraforgó.

Ár: 1000 Ft , Eladó: Norro
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Szeged, fizetés: Személyes átvétel
Ár: 1000 Ft+ szállítás , Eladó: szawai
Állapot: új, érintetlen, 50 ml, Helyszín: Kiskunfélegyháza, fizetés: banki utalás után küldöm

berni88

2012. január 25.

Gimis éveimben szerettem,, akkor még egy szív alakú üvegcsébe volt. Ez nem volt túl praktikus, mert nem fújós, pumpás volt, hanem önteni kellett. Az eredmény pedig vagy semmi illat vagy pedig fullasztó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 25.

Orsy

2012. január 25.

Finom "tiszta" abszolút hétköznapi illata van. Anyukám szokta néha akciósan megvenni, legutóbb 2000Ftért vette 50ml-es kiszerelésben,ami egy vicc kategória szerintem parfümök tekintetében. Elsőre intenzív, nem szabad sokat fújni,viszont nagyon hamar elillan mivel nem túl tartós,napközben többször is fel kell frissíteni. Nekem nem igazán jön be, szeretem a tartósabb-karakteresebb illatokat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 25.

Rosewood

2012. január 17.

Meglehetősen intenzív, ezért csínján kell bánni az adagolásával.
Öblítő illata van.
Egyszer vásároltam meg csak, az üveg felénél már meglehetősen untam, ezért elajándékoztam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 17.

Meglehetősen intenzív, ezért csínján kell bánni az adagolásával.
Öblítő illata van.

Szép

2012. január 17.

Kellemes nem tolakodó illat

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. január 17.

Kellemes nem tolakodó illat

zalla

2012. január 13.

Nagyon kedvelem. Egyszerű és finom illat olyanoknak, akik nem szeretnek egész nap 2 m-es cukorkaillatban rohangászni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 13.

Tejeskávé75

2012. január 12.

Tisztaságillat a javából. Jó illata van, jó ára, talán tartós is. Megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. január 12.

Tisztaságillat a javából. Jó illata van, jó ára, talán tartós is. Megéri.

póniló

2012. január 4.

Kedvenc Avon parfümöm, nagyon kellemes, hosszantartó illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 4.

Kedvenc Avon parfümöm, nagyon kellemes, hosszantartó illata van.

tnildiko

Korcsoport: >54
2011. december 27.

Ez az a parfüm, ami mindig van itthon. Az ára kedvező, kellemes illata mindennapos használatra tökéletes. A tiniken kívül a középkorú és kicsit idősebb hölgyeknek is bátran ajánlom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2011. december 27.

szoszike125

2011. december 18.

Tipikus tini illat..Szerintem nincs olyan lány,akinek életében egyszer ne lett volna pur blanca parfüme.Kellemes kis tömegillat.:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 18.

nettike

2011. december 7.

Nagyon kellemes illata van ,tartós és még olcsó is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 7.

Nagyon kellemes illata van ,tartós és még olcsó is.

Színezék. Lila színű.