Avon

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Stina, Módosítva: 2017. március 1.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

A finom nőiességet kihangsúlyozó csodálatos, harmonikus illat. Pur Blanca - a belső harmóniát és a lelki békét sugallja. Élvezze szépségét, egyszerűségét és harmóniáját, érezze nőiességének kiteljesedését!

Illatösszetevők: ylang-ylang, fehér frézia, menta, fehér rózsa, vízililiom, fehér bazsarózsa, szantálfa, pézsma, napraforgó.

Ár: 1000 Ft , Eladó: Norro
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Szeged, fizetés: Személyes átvétel

lucretia

2011. július 9.

Klasszikus elegáns illat. A negatívumát is ez adja, inkább csak alkalmakra való, mintsem a hétköznapokra, oda túl kifinomult.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 9.

BabaCica92

2011. július 9.

Kedvenc Avonos illatom :) Nem 10 percig tart a hatása, hanem órákig, habár nem parfüm, hanem csak kölni. Tudom ajánlani mindenkinek aki nem szeretne megfulladni a túlzott virágos-gyümölcsös illatoktól

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 9.

sokkismalac

2011. július 8.

Anyum kiskoromban használta (bár inkább a krémparfümöt), én nagyon szerettem :).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 8.

magnes

2011. július 8.

És kb. 10 percig tart az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. július 8.

És kb. 10 percig tart az illata.

vador

2011. július 8.

Sosem értettem, miért ilyen népszerű. Se magamon, se máson nem tetszik, nagyon művi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 8.

Stina

2011. július 6.

Szerintem ilyen illata lehet a színtiszta romantikának :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 6.

Szerintem ilyen illata lehet a színtiszta romantikának :)

Színezék. Lila színű.