Avon

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Stina, Módosítva: 2017. március 1.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

A finom nőiességet kihangsúlyozó csodálatos, harmonikus illat. Pur Blanca - a belső harmóniát és a lelki békét sugallja. Élvezze szépségét, egyszerűségét és harmóniáját, érezze nőiességének kiteljesedését!

Illatösszetevők: ylang-ylang, fehér frézia, menta, fehér rózsa, vízililiom, fehér bazsarózsa, szantálfa, pézsma, napraforgó.

Ár: 1000 Ft , Eladó: Norro
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Szeged, fizetés: Személyes átvétel

An90

2018. január 1.

Ez volt talán az első parfümöm. Akkoriban csak ezt használtam, szerettem az illatát, mások is dicsérték. Közepesen tartós volt. Évek óta viszont valahogy nem tetszik, ami nem a parfüm hibája, az én ízlésem változott, ugyanis mostanában az édeskés, enyhén fűszeres illatok jönnek inkább be. A leírtak miatt 3 csillagot kap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 1.

Erus15

2017. december 26.

Szeretem az illatát, de sajnos nem tart ki egész nap, számomra ár-érték arányban megfelelő.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 26.

Katka0716

2017. december 21.

Anyukám illata :) Rajta nagyon finom illata van és nap közben is mindig értem, mikor elmegy mellettem. Én is kipróbáltam, de magamon nem ugyan olyannak érzem, mint Anyán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 21.

Normankaa

2017. november 17.

Nekem ez az igazi tisztaság illat, csak jókislányokon tudom elképzelni. :) Nem erős, nem tolakodó. Finom, de olyan kis "semmi".

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 17.

evievi

2017. november 15.

Nekem az egyik kedvencem. Nem tudom miért de mindig ősszel tèlen szeretem hasznàlni.Parfümös vagyok szeretek több fajtàt tartani de ez az amiből mindig van. Legutobb talàlkoztam egy több ève nem làtott ismerősömmel ès megjegyezte : Te mèg mindig ugyanazt a parfümöt használod????
Többek között ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 15.

Többek között ;)

senskin

2017. november 14.

Mindig a katalógusban a csuklómra teszteltem a lapokról, de a tesóm meg is vette, volt ilyen használatban nálunk. Nagyon nem szerettem az illatát. annyira jellegzetes volt. Sokan használták, édeskés, fréziás virágos elillanó vízillat. Kis semmiség. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 14.

Naturbella

2017. november 12.

Kb. 3 éve nem használtam már parfümöt a gyermekeim születése miatt, viszont most annyira elkezdtem vágyakozni egy kis illat után, hogy sorra próbáltam mindent, hátha megtalálom az Igazit. Lágy, kellemes, nőies tisztaságillatot akartam és egy idő után azt vettem észre, hogy mindben ezt keresem. Páromnak is tetszik és én is jól érzem magam benne. Csínján kell bánni vele, mert valóban szúrós lehet, ha túl sok. 1, esetleg 2 fújás épp elég. :)
Ez az én illatom, bárhol feismerem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 12.

Ez az én illatom, bárhol feismerem.

gulbulbogar

2017. november 3.

Finom illat, praktikus csomagolás, nem túl intenzív, nem lehet lefulladni tőle, a bőrömet nem csípte ki szerencsére.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 3.

ipszilonze

2017. szeptember 23.

Ez az az illat, amit bármikor jó használni, biztosan nem nyúlok mellé. Hétköznapi, finom, nőies illat, nem tolakodó, bár nem is túl tartós. Az egyszerűsége, ami szerintem a legnagyobb erénye. Nekem alapdarab, már sokadszorra veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 23.

boszanova

2017. szeptember 16.

Sok parfümöt kiprobáltam és 2 volt olyan amitől rosszul voltam.Na az egyik ez az illat.Lehet én rontottam el valamit de egyszer ki kellett szállnom a kocsiból levegőzni mert rosszul voltam ettől az illattól.Gondoltam a kocsi miatt lehetett mert se levegő nem volt és a fűtés ment mert tél volt.Kiprobáltam otthon is de így is tolakodó,fullasztó,émelygő illata van amiből elég 2-3 fujjás mert elég tartós.Nekem az illatta nagyon mű.Nem tudom mihez hasonlitani.Kiprobáltam de soha többet!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 16.

Színezék. Lila színű.