Avon

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Stina, Módosítva: 2017. március 1.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

A finom nőiességet kihangsúlyozó csodálatos, harmonikus illat. Pur Blanca - a belső harmóniát és a lelki békét sugallja. Élvezze szépségét, egyszerűségét és harmóniáját, érezze nőiességének kiteljesedését!

Illatösszetevők: ylang-ylang, fehér frézia, menta, fehér rózsa, vízililiom, fehér bazsarózsa, szantálfa, pézsma, napraforgó.

Ár: 1000 Ft , Eladó: Norro
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Szeged, fizetés: Személyes átvétel

DynaNusser

2017. április 24.

Tartós, jó parfüm, viszont nálam a totális tévút volt. Ajándékba kaptam, de rajtam valahogy olyan illata volt, mint egy olcsó húsvéti kölninek. Azonnal tovább adtam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 24.

Moncsi1989

2017. április 19.

Nagyon jó, intenzív illata van.
Nekem az egyik kedvenc parfümöm.
De mivel allergiát váltott ki, ezért nem adok 5csillagot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 19.

Nagyon jó, intenzív illata van.
Nekem az egyik kedvenc parfümöm.
De mivel allergiát váltott ki, ezért nem adok 5csillagot.

Vizililiom

2017. április 7.

Nagyon friss, vizes, hűs illat. Eleinte nem szerettem, de rájöttem, hogy azért, mert nem volt hozzá elég meleg. Tél végén/tavasz elején kezdtem használni, és akkor olyan semmilyennek éreztem magamon, aztán ahogy jött a jobb idő, úgy kezdtem egyre inkább megszeretni magamon.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 7.

egetoerika

2017. március 17.

Nem az ő hibája, de nem jöttünk soha ki. Nem ez a típus vagyok. Talán 20 évvel ezelőtt. Vagy 25. Vagy inkább 30😂

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. március 17.

PerfumePippi

2017. március 17.

Beszereztem két Pur Blanca flankert, és gondoltam, úgy az igazi, ha az eredetiről való emlékeimet is felfrissítem kicsit. Hát meglepődtem, az már igaz! Nagyon-nagyon régen használtam a Pur Blancát, és eleinte kedveltem is, de már az első üveg végét alig vártam, mert összességében bosszantóan szúrósnak és fojtogatóan virágosnak éreztem. Soha nem vettem újra az üveget, a flankereket sem próbáltam. Szóval most felkészültem a régi élményre, hogy nem lesz egy illatorgia, meg miegymás...És, de! Úgy tűnik, megváltozhatott a bőrkémiám, mert most egy nagyon kellemes, lágy, púderes tisztaságillattá alakul rajtam, olyan enyhén mosott ruhás, igazi kékes érzetűvé, miközben azért édeskés is. Mondjuk az összetéveszthetetlen Pur Blancás illatjegyeket nem tudja megtagadni, és a rossz emlékek miatt ezek néha még "bezavartak", ha fogalmazhatok így, de összességében azt mondanám, hogy mértékkel adagolva ez egy abszolút jól és egyedire sikerült parfüm. Azt hiszem, nevezhetjük Avon klasszikusnak. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. március 17.

Ncsk

2017. március 15.

En imadtam ezt! Inkabb tisztasag illathoz hasonlo.Mar reg nem hasznaltam, de fogom meg szerintem, csak az a tipus, amit, ha elhasznalsz, utana egy kicsit masfelere is vagysz. Konnyed egyedi es arahoz kepest nagyon tartos!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 15.

Mesiann

2017. február 9.

Ajándékba kaptam, szerettem ezt az illatot. Finom, nem hivalkodó, tartóssága jó. Sokáig elég, kiszerelése gazdaságos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 9.

Enci90

2017. január 17.

Friss illata van, amit szeretek is. Szerintem ez egy kifejezetten fiatalos parfüm. Szerettem, elhasználtam, de nem lett a kedvencem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 17.

pcsillu

2017. január 7.

Az egyik kedvencem. Tartós, kellemes, friss illata van. Hétköznapokra és más eseményekre is tökéletes. Tetszik a csomagolása, nagyon különleges. Kicsit drágának tartom, de szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 7.

Démonka91

2017. január 3.

Szappanos illat, hétköznapokra tökéletes. Tartóssága jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 3.

Szappanos illat, hétköznapokra tökéletes. Tartóssága jó.

Színezék. Lila színű.