Avon

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Stina, Módosítva: 2017. március 1.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

A finom nőiességet kihangsúlyozó csodálatos, harmonikus illat. Pur Blanca - a belső harmóniát és a lelki békét sugallja. Élvezze szépségét, egyszerűségét és harmóniáját, érezze nőiességének kiteljesedését!

Illatösszetevők: ylang-ylang, fehér frézia, menta, fehér rózsa, vízililiom, fehér bazsarózsa, szantálfa, pézsma, napraforgó.

Ár: 1000 Ft , Eladó: Norro
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Szeged, fizetés: Személyes átvétel

bettina28

2017. január 2.

Szerintem nagyon nőies, számomra túl virágos. Ennyi pénzért jobbat vártam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 2.

Szerintem nagyon nőies, számomra túl virágos. Ennyi pénzért jobbat vártam.

jajanna

2017. január 1.

Ez volt az első parfümöm, nagyon szerettem. Mostanra már nem igazán használom (egy másik parfümért vagyok oda :D), de továbbra is kellemes az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 1.

Tuci

2016. december 29.

Könnyű kis illat, jól esik viselni. Nem a kedvencem, ilyen rohangászós napokon használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 29.

Recsu

2016. december 11.

Undi,olcso lom szerintem,es minden csak nem finom illat.soha nem fújnam magamra..pedig nevetseges aron jutottam hozza,mivel tanacsado vagyok ,de apa viszi husvetkor locsolodni.max arra jo.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 11.

Zoldtulipan

2016. október 27.

Finom, gyengéd, nőies illat, és tartós is. De annyira elcsépelt, és annyi mindenki használta egy időben, hogy mára már húsvéti locsoló lett sajnos. Itt mifelénk. Néhány évvel ezelőtt boldog-boldogtalan pur blancát használt, úgyhogy szinte senki sem szereti, aki ismerek. De ez nem a parfüm hibája.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 27.

telelle

2016. október 27.

Nem mondanám egy bonyolult illatnak, nekem ez a finom fajta virágos, nincs benne semmi kellemetlen mellékzönge vagy olcsó parfüm szag, nem fejfájdító és hányingerkeltő, és ez részemről több, mint amit a legtöbb parfümről elmondhatok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 27.

FKingu

2016. augusztus 23.

Első parfümöm volt, imádtam az illatát tiniként, letisztult, finom illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 23.

Első parfümöm volt, imádtam az illatát tiniként, letisztult, finom illat.

balankaa01

2016. augusztus 8.

Nagyon finom, tartós is. Szeretem! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 8.

Nagyon finom, tartós is. Szeretem! :)

edo328

2016. augusztus 8.

Finom, virágos, púderes. Nekem tavaszi illat, máskor nem tudnám használni. Igazából nosztalgiázás miatt vettem meg, kb 10 éve használtuk a barátnőmmel, szerettem volna újra érezni ezt az illatot. Tartósnak elég tartós, ruhán 5-6 órát érzik elég intenzíven. Többször is elkezdtem használni, de van benne valami amitől nekem unalmas, 2-3 nap után már inkább mást fújok magamra. Ár/érték arányban elég jó (2ezer ft volt)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 8.

Krampusz

2016. július 30.

Szeretem, de dühítő tud lenni, hogy annyira populáris...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 30.

Szeretem, de dühítő tud lenni, hogy annyira populáris...

Színezék. Lila színű.