Avon

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Stina, Módosítva: 2017. március 1.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

A finom nőiességet kihangsúlyozó csodálatos, harmonikus illat. Pur Blanca - a belső harmóniát és a lelki békét sugallja. Élvezze szépségét, egyszerűségét és harmóniáját, érezze nőiességének kiteljesedését!

Illatösszetevők: ylang-ylang, fehér frézia, menta, fehér rózsa, vízililiom, fehér bazsarózsa, szantálfa, pézsma, napraforgó.

Ár: 1000 Ft , Eladó: Norro
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Szeged, fizetés: Személyes átvétel

Luna1024

2016. július 11.

Szívem szerint bemásolnám a Perceive-hez írt kritikámat, mert nem sokban különbözik a véleményem, mint ahogy az avonos parfümök sem különböznek túl sokban egymástól... Ez egy árnyalatnyival jobban tetszik az említettnél, de rajtam ez is ugyanolyan rideg, idegen és semmitmondó. Igaz, az édesebb, vagy legalábbis súlyosabb illatokat szeretem, ezek a légies illatok amúgy sem illenek hozzám. Kicsit jobb szívvel adok neki három pontot, mert legalább tényleg "tisztaságillatként" van hirdetve, és azt is nyújtja, amit ígér - de mindezt kis hatósugárral, gyenge tartóssággal és - szerintem - elég kevés karakterrel teszi. El tudom képzelni, hogy van, akin jól áll, vagy a magáénak érzi, vagy egyszerűen csak jólesik a számára néha viselni, de ez nem én vagyok. Fiatalabb és idősebb nőkhöz is illik, ez is lehet irodai illat, és a Perceive-hez hasonlóan nyári és tavaszi, nappali illatnak mondanám. Parfüm-viszonylatban nem kerül sokba, de itt is azt mondom: ha vacilláltok több parfüm között, csak akkor vegyétek ezt, ha tényleg a magatokénak érzitek. Számomra 3 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 11.

csopke

2016. július 5.

Néha ezzel fújom be magam, amolyan szaladgálós illattként. Nem vagyok odáig érte, de érdekes ezt az illatot dícsérik meg rajtam a legtöbben. Nem értem miért!?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 5.

janvidia

2016. július 4.

Megvettem nagy remenyekkel, de sajnos az illata nem tetszik.. elhasznalom de nem veszem ujra

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 4.

Moncheechee

2016. július 4.

Sajnos nem tudom jobbra értékelni, mint, hogy olyan semmilyen. Nem is tartós, nem is jellegzetes illat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 4.

kicsiii

2016. július 1.

Szeretem,csak nekem kicsit erős az illata! De később már egész kellemes illata van és árban is nagyon jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 1.

Anickaaa

2016. május 20.

Áhh imádom! Egyik legjobb tisztaság illat! Jobb mint sok a magasabb árkategóriások között!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. május 20.

DayanaComplow

2016. május 16.

Nagyon kis finom, elegáns, nőies illat. Nagyon szeretem, már nem is tudom hányadszorra vettem meg újra =)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 16.

7ot

2016. április 21.

Avon-tól ez az egyik kedvenc évek óta. Sok szép emlékem fűződik hozzá. Mindig van belőle. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. április 21.

lacrymosa88

2016. április 20.

Igazi örök Avon klasszikus.:-) Régen többször is használtam, aztán valahogy ráuntam. Anyukám egyszer ajándékba kapta, és mikor rajta éreztem, bennem az maradt meg, hogy ez olyan anyukás, háziasszonyos illat.:-) Nem túl izgalmas, hagyományos, de kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 20.

Sziszilady

2016. április 13.

Kellemes kis illat. Jó pár évvel ezelőtt többféle üveges verziója is megvolt nekem és rendre elhasználtam mindet, annyira szerettem az illatát. Mára már komolyabb illatot választok magamnak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 13.

Színezék. Lila színű.