Avon

Ár:   3299 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: JudithBeauty, Módosítva: 2017. május 22.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

"Modern friss-virágos kompozíció, mely olyan érzést kelt, mintha a második bőröd lenne. A fréziavirág és a lonc friss illatjegyeivel alkottuk meg, melyek lágyan keverednek a barackos fehér tea és a tavaszi gyöngyvirág finom légiességével. Mint egy fuvallatnyi friss levegő..."

Illatkategória: friss-virágos

Fejillat: frézia, tiszta aldehidek, barackos fehér tea

Szívillat: lonc, gyöngyvirág, vízililiom

Alapillat: pézsma, szantálfa, vanília

brbara

2017. november 20.

Nagyon kellemes, tartós illat. Lágy, bármikor viselhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 20.

Nagyon kellemes, tartós illat. Lágy, bármikor viselhető.

DayanaComplow

2017. november 10.

Nem rég rendeltem meg, elég akciós áron. Nagyon finom, kis könnyed illata van, szerintem szinte teljesen olyan mint a Pur Blanca parfümnek egy lightosabb verziója. Hosszabb távon meglátjuk, hogy teljesít ;) Egyenlőre 4 csillagot adok

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 10.

Bernu

2017. szeptember 13.

Most rendeltem meg,nagyon megtetszett a mintán az illata.Remélem ha kézhez kapom is csak jó véleményem lesz róla! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 13.

Zsanci94

2017. augusztus 2.

Tetszett, mivel nagyon friss illata van, viszont nekem hamar elillant.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 2.

Tetszett, mivel nagyon friss illata van, viszont nekem hamar elillant.

Rockysinger

2017. július 2.

Különlegesen tiszta illat, néhány alkalomra megteszi tartóssága közepes :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. július 2.

Különlegesen tiszta illat, néhány alkalomra megteszi tartóssága közepes :)

AlexaNagy

2017. május 19.

Akciósan vettem, nem bántam meg. Nagyon nagyon kellemes friss és tiszta illata van, amikor reggel frissen szeretném nyitni a napot, ezt a parfümöt használom. Nem éppen tartós, de ebben az árkategóriában nem is elvárható szerintem. Igazi tavaszi parfüm! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 19.

JudithBeauty

2017. május 14.

Nagyon kellemes, friss, kifejezetten tavaszi illat, mint egy könnyű fuvallat. Egyátalán nem erős, tiszta, légies illat, és ez nekem nagyon bevált. Egyszerű, de mégis nagyszerű, pont mint a csomagolása és az üvege. "Mindennapos használatra" való, tehát nem egy bulizós, pasimágnes illat, de néha ilyen is kell! Sajnos nem igazán tartós az illata, elég hamar feledésbe merül. Többször újra kell fújnom magam, hogy hatása legyen, de az ára kedvező. Valószínűleg akciósan újra fogom venni!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 14.

Tincs12

2017. március 26.

A virágos illatot én kevésbé érzem rajta, inkább egyfajta vizes jellege van ennek a parfümnek. Aki tehát nem szereti a túlontúl erős illatokat, nekik megfelelőnek találom. Kissé olyan tisztaság illata van, amibe egy kis édes is keveredik. Szerintem letisztult ez az illat, tavaszra ideális.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 26.

bihelga

2017. március 20.

Egyik kedvenc tavaszi illatom :) nagyon friss, üde illat, ugymond ''könnyen'' viselhető :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 20.

Andrea79

2017. március 10.

Itteni vélemények alapján rendeltem meg, nagyon vártam. Bíztam benne hogy most bejön, és nem nyúlok mellé. Sajnos ismét csalódást okozott az " avonos" parfüm, immáron sokadjára. A friss virágokat, a barackos teát kicsit sem érzem benne, a vanília pedig messze elkerüli. Csakis valami bántó, szúrós illat marad kifújás után amitől a fejem is megfájdul.
Biztosan túladok rajta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 10.

Biztosan túladok rajta.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Citral, Citronellol, Coumarin, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Linalool, Limonene