Avon

Ár:   2799 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vador, Módosítva: 2017. január 19.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Főbb illatjegyei: ylang-ylang, bergamott, jázmin, gardénia, pézsma, ámbra, vanília.

Ár: 2000 Ft postával , Eladó: Delizizi
Állapot: Használt, 50 ml/kép , Helyszín: Kaposvár, fizetés: Banki utalás után postán maradó, foxpost automata.
Ár: 1500 , Eladó: Lilred
Állapot: új, Helyszín: Budapest, 18. ker., fizetés: személyes átvétel CSAK 18. ker/ Lőrinc Center, posta csak foxpost.
kisgomboc

2017. szeptember 26.

Anyukám parfümje. Megillatoztam párszor de nekem nem jön be inkább idősebb korosztálynak áll jól. Már anyu is kezd letenni róla, mióta véletlenül befújta a nyakát vele elkezdte marni és csípni a bőrét azóta nem használja...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 26.

Cicc1234

2017. augusztus 2.

Az aranyból és az illatjegyekből arra asszociáltam, hogy imádni fogom, de nagyon nem. Légfrissítő szaga van, de még annak se szívesen használnám.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 2.

ErikaErika

2017. június 17.

En kb. 20 eve hasznaltam 20-oneves koromban. Nagyon szerettem, elegans, tartos, edes illat volt. Tavaly nosztaligabol vettem egy uveggel ujra, de mintha nem lenne ugyanaz. Sem az uvege, sem az illata es szerintem nem is annyira tartos. Aztan lehet, hogy csak az ido szepitette meg az emlekeket. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. június 17.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2017. április 15.

Az egyetlen Avon illat, amire azt mondom, hogy ez igen! Valóban nem a húszévesek illata, klasszikus eleganciát sugároz, és szuper tartós, ami nálam elvárt egy jó parfümmel szemben. Lehet, hogy egyszer még újra találkozunk?

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. április 15.

Jucus85

2017. március 17.

Nekem méz illatom van tőle!😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 17.

Nekem méz illatom van tőle!😊

vanillacaramella.sweet

2017. február 22.

Nagyon tartós. Rajtam annyira tolakodó, erős és fullasztó,hogy nem nekem találták ki. Illik a színe az illathoz. Valahogy öregít engem és elnyom ez az illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 22.

viviennoo

2017. február 22.

Egyetértek az előttem véleményezővel, szerintem is egyedi az illata, a 3. üveget használom belőle. És valószinű, hogy még fogok belőle rendelni. Az avonos parfümöknek nincs túl tartós illatuk, de ez azok közé tartozik, amit rá pár órára is még érzek magamon. Sőt, a hajamon szinte egész nap :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 22.

RDTIMI

2017. január 24.

Húsz éve a kedvencem, mindig vissza-vissza térek hozzá, nem lehet megunni. Nagyon tartós az illata és egyedi. Máson is ráismerek! :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 24.

LPE

2017. január 7.

Mindig is nagyon szerettem, van régi, újabb és legújabb kiszerelésben is. Valahogy mindig megnyugtat, ha befújom magam vele. Nagyon ritkán használom, de akkor egész nap szaglászom a csuklómat. Nem tudom megmagyarázni, hogy mi ez a vonzalom... De tény, hogy van. A Rare Gold óta szeretem a "gold-illatokat". Ez van. 😜

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 7.

Arianne79

2016. december 31.

Az egyik legrégebbi Avon parfüm a Far away mellett.
Nagyon szeretem.
Tartós, meleg illata van.

Most akcióban volt, csomagban, így kettőt is vettem belőle :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 31.

Az egyik legrégebbi Avon parfüm a Far away mellett.
Nagyon szeretem.
Tartós, meleg illata van.

Most akcióban volt, csomagban, így kettőt is vettem belőle :D

Hidratálók: Propylene Glycol