Avon

Ár:   2799 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vador, Módosítva: 2017. január 19.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Főbb illatjegyei: ylang-ylang, bergamott, jázmin, gardénia, pézsma, ámbra, vanília.

Ár: 2000 Ft postával , Eladó: Delizizi
Állapot: Használt, 50 ml/kép , Helyszín: Kaposvár, fizetés: Banki utalás után postán maradó, foxpost automata.
Ár: 1500 , Eladó: Lilred
Állapot: új, Helyszín: Budapest, 18. ker., fizetés: személyes átvétel CSAK 18. ker/ Lőrinc Center, posta csak foxpost.
DawnMelody

2016. szeptember 16.

Az Avonos újságban volt egy illatosított oldalon és iszonyatosan megtetszett...Aztán megleptek vele karácsonyra. Hatalmas csalódás volt....Még csak nem is hasonlított a katalógusban lévő illathoz. Úgyhogy ha valakit érdekel, szívesen eladnám, elcserélném...És soha többet nem rendelek parfümöt az Avontól.(Két csillagot azért adok, mert nem mondanám olyan nagyon rossz illatnak, de tőlem hihetetlenül távol áll...)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 16.

PerfumePippi

2016. augusztus 31.

A nagy avonos mintarendelés része volt, és igen kíváncsian kentem magamra, mivel ez az egyik nagy klasszikusuk (1995-ben dobták piacra). Számomra ez egy retró jellegű virágillat - mármint a saját megjelenéséhez képest is retró, mert rögtön a boldog '70-'80-as évek jutott az eszembe, és a húsvétok gyerekkoromból: erőteljes, intenzív virágos kölnisen indított a Gold, és sajnos ez a kölnis hatás rajtam végig megmaradt. A sok virágba nekem bele is veszett az ámbra, és noha néha felvillant egy szép, napsütötte virágos rét képe, de ez gyorsan lebukott egy szintetikus hatású "csinált" jellegbe, ami aztán elég csúnyán kezdett el kopni. Mivel az én bőrömön így viselkedett, ezért nem tudok magasabb csillagszámot adni, mint 2 - ebből is egyet az "alkossunk egy klasszikus nagy női virágillatot"-vonalnak adtam. Mivel gyanítom, hogy ez abszolút az egyéni bőrkémiának tudható be, azt mondanám, hogy mindenkinek érdemes kísérletezgetnie - én nemrég találtam meg az ezt a vonalat képviselő olcsóbb parfümöt, ami viszont tökéletesen passzol a bőrömhöz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 31.

erzsoka83

2016. május 27.

Hu de nagyon finom illata van ennek a parfumnek,es igy igaz,tenyleg klasszikus illat,es nem epp kamaszlanyokra illo,de en nagyon szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 27.

adrica

2016. január 25.

Nekem ő egy életérzés. Először is a reklám képbe szerettem bele. Abba a méz színű kötött pulcsis, gyöngysoros, hajzuhatagú nőcis reklámba. Én is ilyen akarok lenni. Persze még csak alig múltam 18. Mire meg tudtam venni magamnak, addigra már voltam 22-23 is. De valahogy nem passzoltunk. Aztán sok-sok évnek kellett elmúlnia, hogy elővettem és lám működik. Olyan volt, mint egy időutazás. Kicsit Impulse-os hatása volt. És álltam a buszmegállóban, és élveztem ahogy a szél lengedezi az illatomat. Forgolódtam, hogy mi ez az isteni nőies illat, mire rájöttem, hogy én vagyok. Akkor mosolyogva indultam útnak. Igaz, a kevesebb több elvét muszáj betartani, főleg ennél a parfümnél! Kellemes, virágos, talán mézes. Nem divat illat. De ha a mai idők divatjához kéne hasonlítanom, mint a régmúltban az Impulse-hoz, akkor jelenben a Lady Millionra hajazik. Mind illatban, mind életérzésben. Aki szereti a vidám, harsány, de nőies dolgokat, annak ajánlanám. Legközelebb ha megyek társasági összejövetelre, ezzel lepem meg a barátnőimet, hadd furdalja csak az oldalukat a kíváncsiság. Meg fognak lepődni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 25.

ZazaBeautyBlog

2015. december 31.

Édesanyám kedvence. Rajta nagyon szeretem,magamon megbolondulok tőle. Elég belőle egy fújás is és máris úgy érzem,hogy rengeteg... Idősebb korosztálynak ajánlanám.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 31.

GNóri

2015. december 22.

Ó a Rare Gold...Szeretem ezt a parfümöt, de nem az illata miatt. Maga az illat nekem túl hideg, túl éles, harsány, olyan "oroszos". Viszont ez volt az első, és most ha jobban belegondolok, szerintem az egyetlen parfüm, amit a nagymamámtól kaptam. Még gimis voltam, amikor kaptam tőle, akkor örültem, hogy van egy parfümöm, elfújogattam, de nem volt a kedvencem, jött a következő parfüm. A mamámnak viszont, aki nincs tisztában a trendekkel, márkákkal, divatházakkal, és egyedül élt a kis nyugdíjából, az avon is luxusnak számított. Mai fejjel nagyon megható belegondolni, hogy meg akart lepni egy parfümmel, és a kis pénzéből megvette nekem. <3

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 22.

Marababa

2015. december 9.

Ez egy elegáns illat és azt gondolom, hogy valóban 30-on túl illik leginkább a nőies nőhöz. Nagyon tartós, rajtam valami isteni szappanillata van, mégsem tudok vele megbarátkozni. Valahogy nem én vagyok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. december 9.

Aranyvacak

2015. november 17.

Gyerekkorom óta csodálom. Már nekem is van egy. Nagyon erős, tartós. Csak keveset szabad belőle és nem tudnám minden nap viselni, alkalmat követel. Számomra a gyönyörű 30as NŐ illata. Csodaszép.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 17.

VictoryFord

2015. november 3.

Ez volt életem első parfümje,mondjuk 13 évesen nem tudom miért szerettem annyira,egy mini üveggel kaptam belőle ajándékba és imádtam az illatát csak szagolgatni is. Édes,de mégsem émelyítő illat,szintén egy klasszikus avon illat,időtálló,és úgy gondolom ez A NŐ illata 30-on túl.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 3.

Andrejja

2015. szeptember 6.

Körülbelül 10 éve éreztem meg ezt az illatot a szomszédunkon, pár éve lett meg az első belőle. :) Számomra semelyik parfümmel nem vetekszik, az illata nem orrfacsaró, nagyon elegáns és tartós. Viszont valahogy nem tudnám bármelyik nőn elképzelni ezt az illatot, iszonyúan karakteres.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 6.

Hidratálók: Propylene Glycol

Színező anyag. (Piros)