Avon

Ár:   2799 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vador, Módosítva: 2017. január 19.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Főbb illatjegyei: ylang-ylang, bergamott, jázmin, gardénia, pézsma, ámbra, vanília.

Ár: 2000 Ft postával , Eladó: Delizizi
Állapot: Használt, 50 ml/kép , Helyszín: Kaposvár, fizetés: Banki utalás után postán maradó, foxpost automata.
Ár: 1500 , Eladó: Lilred
Állapot: új, Helyszín: Budapest, 18. ker., fizetés: személyes átvétel CSAK 18. ker/ Lőrinc Center, posta csak foxpost.
Bendőke

2015. július 15.

Most jövök rá, hogy ehhez érni kell, próbáltam én nagyon régen hogy jól álljon nekem, erőszakoltam magamra, holott nem voltunk még egymásnak teremtve. Éveknek kellett eltelnie ahhoz hogy megértsem, és méltón viselni tudjam ezt az illatot. Most már elmondhatom nagyon nekem lett kitalálva, de fel kell nőni hozzá! Nem lehet elkapkodni ezt a kapcsolatot. Próbáltam bele tuszkolni a fejembe hogy ez csupán egy, a tucat Avonos illat közül, de nem mert mert egyszer kellett hogy véletlenül az orromba - sőt az emlékezetembe másszon, és nem tudtam kitörölni. Azóta egy vagyok vele, ezzel a fehér virágcsokorral, pici arannyal megfűszerezve, és mindig ott kell hogy legyen nálam nem hagyom hogy eltűnjön a semmibe.... ahogy a Millenia

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. július 15.

Reddiamond

2015. március 26.

Még a felét sem használtam el, de kezd pacsuli illata lenni... Nem tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 26.

Még a felét sem használtam el, de kezd pacsuli illata lenni... Nem tartós.

p.monicica

2015. február 12.

Nekem a megjelenése óta a kedvenc illatom.
Minden pasinak tetszett amelyik érezte rajtam .Bárhová megyek mindenki jön utánam ,hogy mi ez az isteni illat .
Nyáron is lehet viselni mértékkel mert szerintem nem egy tömény cukros szirupos édes illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. február 12.

Nekem a megjelenése óta a kedvenc illatom.

jutkaci

2015. február 4.

Nálam 5*! Már nagyon régóta szerettem volna. (gimis korom óta). Akkor még picit másabb volt, de ez is nagyon jó. Tartós! Egyik kedvenc. Nem tucatillat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 4.

melindae

2015. január 10.

Egyetértek azzal, hogy tényleg egy picit eltér a régi gold-tól. De ettől függetlenül nállam 5*. Gyerekkorom óta vártam, hogy végre beszerezzem és nem csalódtam. Valamiért utánna kell hogy nyúljak, olyan kellemes mikor csak úgy beleszagolok a kupakjába és tetszik, hogy amióta egyszer-kétszer használtam, érezni az illatát a pipere szekrényemben :) Valami miatt még mindig nagyon egyedi nekem ez a parfüm, bár ha lehetne kapni a régi változatát, azt venném meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. január 10.

krémparádé

2014. október 11.

Mikor a katalógusban szaglásztam meg, úgy éreztem, ez lesz az, csodás illat! Aztán az üvegből kifújva volt még egy plusz illat, ami facsarta az orrom, tűl erőssé és tolakodóvá tette, elnyomva a fincsi alapillatot. Amúgy tartós, fél üveggel elhasználtam, de már nem bírtam tovább, szerencsére a barátnőm átvette tőlem, és ha ma megérzem, emléknek jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 11.

ballabea93

2014. szeptember 27.

Semelyik eddig használt parfümömnél nem jegyezték meg az emberek,hogy milyen jó illatom van..DE ennél nagyon sokan.Még én is meglepődtem ezen,mert éreztem ugyan,hogy jó illatú,de hogy ennyire,azt nem gondoltam volna..Azóta is ezt használom,és nem is akarom lecserélni,kedvenc illatommá vált!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. szeptember 27.

Shennny

2014. július 22.

Anyunak volt! Egy-két fújás bőven elég belőle! Itt is igaz a kevesebb több, de ez is csak télen! Valóban nem egy nyári illat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. július 22.

Babooca

2014. július 22.

Anyukámnak egy 10 v 15 millis régi táskába dobálós szórófejes kiszerelés van meg. Az évek során nem sikerült még elhasználnia. (wc-ben sem...) Borzasztóan tömény, a buszon minden 2. középkorú nőn ezt érzem. Visszataszít, Anyukám sem használja már. Én semmi nőiességet nem érzek ennél az illatnál, csak azt, hogy rátelepszik az emberre, és nem tud tőle szabadulni. Sokan túlzásba viszik, és igen, éreztem már tiniken is, és kiábrándító nah... Én próbáltam elfogadni, én is fújtam párszor csuklóra itthon, éjszakára, mert még éjszakára esetleg elmegy, nah de nappalra 40 fokban??! nem, oda nem való. Tartósságához mérten az ára nem magas, de az sem elhanyagolható, hogy tucatillattá vált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 22.

aniko112

2014. április 30.

Elsőre kicsit sokkolóan erős, 2 fújás a nyakra, és teljesen elbódultam tőle. De így, hogy lecsillapodott, sokkal élvezhetőbb. Kellemes virágos illat. Még mindig nem a nagy Ő, de megteszi egynek. Szerintem nem csak idősebbeknek való, hanem azoknak akik azonosulni tudnak vele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 30.

Hidratálók: Propylene Glycol

Színező anyag. (Piros)