Avon

Ár:   2799 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vador, Módosítva: 2017. január 19.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Főbb illatjegyei: ylang-ylang, bergamott, jázmin, gardénia, pézsma, ámbra, vanília.

Ár: 2000 Ft postával , Eladó: Delizizi
Állapot: Használt, 50 ml/kép , Helyszín: Kaposvár, fizetés: Banki utalás után postán maradó, foxpost automata.
Ár: 1500 , Eladó: Lilred
Állapot: új, Helyszín: Budapest, 18. ker., fizetés: személyes átvétel CSAK 18. ker/ Lőrinc Center, posta csak foxpost.
galagonyanya

2014. február 8.

Szerintem is inkább a 45 feletti korosztálynak való, legyen 50, de több fiatalon éreztem már. Szörnyen édes, és sajnálatosan tartós. Régebben valóban népszerű volt, most már más a divat...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 8.

Kiscsillag5

2014. január 22.

Egy parfümös oldalon néztem, hogy miből áll ez az illat. Elég sok összetevője van, de én mégis nagyon egysíkúnak érzem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 22.

p.dori0724

2013. december 17.

Nekem túl erős az illata.Ez is egyik a sok Avon parfüm közül amivel ráféztam, a katalógusban szagolva még angyon tetszett, aztán a valóságban már elviselhetetlen volt az én orromnak. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 17.

Vaslady

2013. október 31.

Ugy érzem,meg kell védenem szegényt...
2000-es évek elején vásároltam meg először őt,nagyon megtetszett az avon katalogusban az illata,az üvege is,igy nekem már a 20-as éveim elején is volt,persze ugye a régi kiadás.
Nagyon intenziv,tartós ,virágos -kissé keleties illat.
Nem mondanám tucat illatnak,mert nagyon is jellegzetes,sok közül is felismerhető.
Például az autóbuszban is anno reggel munkába menet,is éreztem valakin,és rögtön tudtam,hogy Ő az.
Igen megértem azt is ,hogy nem tetszhet mindenkinek,sőt azt is,hogy nem a ma kor gyermeke,nem a ma divatos illatjegyekkel van ellátva.
Ugy gondolom,hogy a 2000-es évek elején,szóval a maga idejében,igen is népszerű volt!
És igen is jó illatnak számitott!
Sőt azt is megmerem kockáztatni,hogy a Milenia mellett igenis az egyik legjobb avon parfüm,amit a mostani parfümjeikről már nem nagyon lehet elmondani !
Meg kell mondjam 2 éve ujravásároltam,az uj kiadást,amivel sehogy sem voltam kibékülve.
Valahogy ugyanaz de megsem ugyanaz az illat,mintha hiányozna belőle valami....az üvege sem teljesen !
Ma 2 fujást engedtem meg belőle magamnak,egyet testre egyet hajra,ragyogó hosszu arany fülbevalóban,és fehér szövetkabátban tökéletesnek éreztem őt,ezt a Ritka aranyat....
Inkább télre ajánlom,vagy őszi hidegebb időben,nyáron intenzitása miatt fejfájást is okozhat.
Különleges ,tartós illat inkább 30 fölött tudom elképzelni,vagy olyan nőkön ,akik szivesen beválallnak erősebb virágos-keleties illatokat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 31.

Ugy érzem,meg kell védenem szegényt...
Nagyon intenziv,tartós ,virágos -kissé keleties illat.
És igen is jó illatnak számitott!

magnes

2013. július 16.

Ez az illat borzalmasan gejl, de ez hagyján, mert ez ízlés kérdése. A legnagyobb baja az, hogy olcsó tucat illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. július 16.

nomi33

2013. május 27.

Nem szállok vitába az előttem szólókkal, de tudvalevő hogy ez az illat nem éppen tini és huszonéves korosztálynak készült. Én alkalmakra használom, 15 éve is finom illat volt,most is az. egy picit a tarkómra a hajtőre fújok,és napokig isteni illata van. Ár-értékarányban is verhetetlen, hiszen parfüm és nem "félórás" kölni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. május 27.

h.ancsi89

2013. április 24.

anya kapott tőlem egyet anno,mert nagyon megtetszett neki. én is fújtam belőle párszor,egész tartós illat,de nem lett örök kedvenc

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 24.

Milka

2013. február 12.

sose hittem volna, hogy ekkorát tud változni az ember ízlése. ezer éve hihetetlen nagy kedvencem volt, most el sem tudnám képzelni...egyszerűen: túl sok, túl kevés és már semmi megfogó sincs benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. február 12.

Arita

2013. február 10.

Mint sok minden másban is: a régi jobb vót. Én még akkor szerettem bele, amikor a régi kupakkal lehetett kapni, volt az már jó 6 éve is, ha nem régebben. Az akkori illat mélyebbnek érződött, a mostanit csak simán édesnek és nagyon töménynek érzem. Van belőle egy flakonnal, de nem hiszem, hogy elhasználom, nekem túl émelyítő.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 10.

bandita

2013. február 6.

Felnőtté válásom első, igazi illata. Én még a régi "fénypártás kupakkal" bíró verziót vásároltam, szinte azonnal, amint beléptem a bérből és fizetésből élő dolgozó nők táborába.

Emlék ez a csoda azokból az időkből, amikor már képes voltam különbséget tenni a szép, csúnya, jó és rossz fogalma között, de még fogalmam sem volt arról, hogyan fogok leélni egy egész életet a felnőttek világában, a "mosolygó farkasok" között.

Tudnotok kell, hogy nem állt jól nekem ez a parfüm. Fényes volt, vakított, szinte fájt, mint amikor a napba néz az ember védőszemüveg nélkül.
Úgy vált a véremmé abban az emlékezetes évben, mint valami testembe került parazita, akinek létezését egy idő után észre sem vettem, de valójában ő gondolkodott helyettem, ő hozta meg az első döntéseimet.....Izzó parázson jártam ezzel az illattal a bőrömön...
....soha többé nem veszem újra. A hajdani lázadó kamasz nincs többé. Amióta fáradtan fekszem le és fáradtan kelek, félek, vele se lenne erőm a napba nézni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. február 6.

Hidratálók: Propylene Glycol

Színező anyag. (Piros)