Avon

Ár:   2799 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vador, Módosítva: 2017. január 19.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Főbb illatjegyei: ylang-ylang, bergamott, jázmin, gardénia, pézsma, ámbra, vanília.

Ár: 2000 Ft postával , Eladó: Delizizi
Állapot: Használt, 50 ml/kép , Helyszín: Kaposvár, fizetés: Banki utalás után postán maradó, foxpost automata.
Ár: 1500 , Eladó: Lilred
Állapot: új, Helyszín: Budapest, 18. ker., fizetés: személyes átvétel CSAK 18. ker/ Lőrinc Center, posta csak foxpost.
Corra

2013. február 3.

Nagy avnos melléfogásaim egyike, igazán nem az illat tehet róla. Annyi jót olvastam az eredeti Rare GOldról, hogy azt hittem, ez nekem csakis tetszhet. Sajnos nem. Talán túl sok az ámbra, mindenesetre émelyített, miközben sosem fogom megtudni, hogy ez a modernizált, kissé higított változat hibája-e, vagy az eredeti, régi még kevésbé tetszene.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 3.

zdoreebaba

2012. december 22.

Ebben a pillanatban szaglásztam a katalógusban és kellemes meglepetés számomra. Igazi GOLD illat, kicsit tömény, mégis elegáns. Tökéletes egy partyra, esetleg egy összejövetelre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. december 22.

p.cseresznye

2012. november 11.

Régen egy barátnőm mondta, hogy olyan "dugós" :) parfüm, akkor megvettem. Nagyon megszerettem, azonkívül, hogy nagyon finom édes, meleg, nőies és tartós illata van, a volt barátomnak tényleg bejött, egyszerűen imádta rajtam, teljesen odavolt az illatomért :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. november 11.

karakumsivatag

2012. augusztus 31.

Most vakon vásároltam, mert a régire egyáltalán nem emlékeztem, csak megszaglásztam 1x régen.
Nem lesz a kedvencem, de alkalomadtán, amikor a drágább parfümöket sajnálnám magamra fúni, pl. egy kiránduláson szabad levegőn, akkor esetleg használni fogom. Ebben a melegben, irodában, zavart a töménysége és ahogy párolog a bőrömön. Közel is kerültem a fejfájáshoz. Egyébként sztem olyan Rexonás illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. augusztus 31.

bukesz

2012. augusztus 27.

Én ezt használom!Egy időben kivették a katalógusból,aztán nemrég hozták vissza!Azonnal rendeltem is belőle!Finom illata van és sokáig érezhető!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. augusztus 27.

zsoci92

2012. június 21.

Egyszerűen magával ragadott! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 21.

Egyszerűen magával ragadott! :)

szines

2012. április 1.

Magamon szeretem az illatát és tartós is de mégsem azaz elájulok tőle kategória

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 1.

Magamon szeretem az illatát és tartós is de mégsem azaz elájulok tőle kategória

Saffy15

2011. november 30.

Nekem ez az illat nagyon nem jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 30.

Nekem ez az illat nagyon nem jött be.

kryssy

2011. november 26.

Erős illata van,akciósan vásároltam meg mert a katalógusban jó illata volt,magamon már annyira nem érzem jónak kicsit locsolókölnis beütése van,de nem rossz ha ruhára fújom. biztosan elhasználom,de nem vásárolnám meg újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 26.

Udreeh

2011. november 26.

Kellemes és tartós illat a bőrön is sokáig érezhető, de a ruháimon meg pláne, hetekkel később ha előveszem, akkor is érzem rajta. Ez az egyik kedvencem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 26.

Hidratálók: Propylene Glycol

Színező anyag. (Piros)