Avon

Ár:   2799 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vador, Módosítva: 2017. január 19.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Főbb illatjegyei: ylang-ylang, bergamott, jázmin, gardénia, pézsma, ámbra, vanília.

Ár: 2000 Ft postával , Eladó: Delizizi
Állapot: Használt, 50 ml/kép , Helyszín: Kaposvár, fizetés: Banki utalás után postán maradó, foxpost automata.
Ár: 1500 , Eladó: Lilred
Állapot: új, Helyszín: Budapest, 18. ker., fizetés: személyes átvétel CSAK 18. ker/ Lőrinc Center, posta csak foxpost.
gerbaud

2011. november 24.

Egy üveggel használtam el belőle valamikor tizenvalahány éve. Nem volt rossz, de jó sem. Nem éreztem vágyat, hogy bármikor újravásároljam. Elég intenzív illata van, kissé keleties-virágos. Nem túl tartós ez sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. november 24.

radioaktiva

2011. november 4.

Borzalmas.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. november 4.

Borzalmas.

mogyizsuzsi650304

2011. október 6.

Szerintem is változtattak az összetételén, mintha 10-12 éve kellemesebb lett volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. október 6.

termelinda

2011. szeptember 15.

sztem finom illata van

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 15.

sztem finom illata van

juju

2011. szeptember 15.

Igen mert amikor ujra behoztak, elveszett belole az a kis plussz, amiert olyan sokan szerettek.Valahogy olyan vadabb lett az illata es nem a jo ertelemben.Az ebay-en meg lehet talalni a regi valtozatbol, csak sajnaos draga.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. szeptember 15.

nemesanita

2011. augusztus 18.

Régen volt ilyenem és szerettem!Aztán pár évig nem is volt kapható,és mikor újra behozták a sógornőm rendelt egyet belőle...háát,abszolút nem tetszik.Nem tudom,mintha az illata is erősebb lenne vagy csak én változtam ,én mindenesetre nem fújnám magamra már!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. augusztus 18.

BabaCica92

2011. augusztus 17.

Ez a jó kifejezés: banyás szag. Tényleg! Borzalmas

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 17.

Ez a jó kifejezés: banyás szag. Tényleg! Borzalmas

vador

2011. augusztus 17.

Számomra olyan "banyás" szag, kellemetlen, erős, nem is igazán tartós, ami nekem öröm, de azért nem feltétlenül pozitívum. Vallatni lehet vele, komolyan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 17.

csillag1219

2011. augusztus 16.

Karácsonyra kaptam ajándékba a párom nővérétől. Kissé erős illat, ritkán használom, inkább esti illat. Magamnak nem venném meg, de ha már megvan, néha magamra fújom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 16.

fatime

2011. augusztus 15.

Az illata tényleg nagyon finom, szerintem inkább alkalmakra való.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 15.

Az illata tényleg nagyon finom, szerintem inkább alkalmakra való.

Hidratálók: Propylene Glycol

Színező anyag. (Piros)