Avon

Ár:   2799 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: edibaba, Módosítva: 2017. január 12.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Ínycsiklandó citrusok, szicíliai bergamott, lime virág, cédrusfa.

Avon Scent Essence Lime-Verbena Kölni+sok más finomság:)
Ár: megegyezés szerint/csere is lehetséges:) , Eladó: marcsiii1100
Állapot: frissen fújva, fújósként vagy üvegesen:), Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten, vagy foxpost/mpl automata, postázás előreutalás esetén:)

Dalmayr

2015. augusztus 10.

Az elején megijedtem, mert egyáltalán nem jött be az illata, de kb. 2 perc után eltűnik a nagyon alkoholos-citromos illat, és csak kellemes citrusosság marad. Nem tartós, de az akciós árát megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 10.

katuc77

2015. augusztus 7.

Nagyon kellemes, citrusos illata van. Ebben a nyári melegben igazán frissítő érzés ezt az illatot viselni. Sajnos tényleg nem valami tartós, inkább illatpermet, mint parfüm. Az akciós áron még megérte megvásárolni, de azt hiszem, hogy teljes áron nem fogom újra venni, pont a tartóssága, vagy inkább annak hiánya miatt. Ezen az áron megkapja a 4 csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. augusztus 7.

anonyyym26

2015. április 30.

Frissítő illat,azonban hamar el is illan. Borzasztóan hamar meguntam. Inkább csak elfújkálom légfrissítőnek.:|

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 30.

Ursulka

2015. február 27.

Szerintem jó illata van. Igazi könnyed, nyári illat. A tartóssága valóban nem a legjobb, de hát kölni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 27.

bildikó94

2015. január 28.

Mikor a katalógusban megláttam, megszagoltam, nagyon tetszett.. "beleszerettem" abba a friss, citrusos illatába... ám mikor megérkezett... nekem nem egészen rémlett, hogy ezt az illatot éreztem volna, bár ettől függetlenül még mindig tetszett.. fújkáltam is magam serényen, de sajnos az illata nem túl tartós, hamar elfogyott, ami nekem nagyon nagy csalódás volt :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 28.

fruzsiii97

2015. január 18.

Tömény citrom illat. Engem a JAR mosogatószerre emlékeztet. Viszont elég tartós. Nekem nem jött be.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 18.

t.evacska21

2014. október 26.

Kellemes citrusillat, viszont olyan, mintha nem is parfüm lenne. A szintén Avonos Senses Citrus Zing tusfürdőnek is csaknem ugyanilyen az illata :P

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 26.

termelinda

2014. szeptember 3.

Kellemes, friss illat, azonban nem tartós sajnos :( 3 csillagot adok, mert az ára kedvező.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 3.

málna96

2014. augusztus 13.

Nagyon nyárias,nagyon szeretem! :) Mintha magamra facsarnék egy citromot...isteni. Nyugi,nem WC illatosítóról van szó,csupán annyiban hasonlítanak, hogy mindkettő citromos :D Viszont nem valami tartós,de ennyi pénzért nem sajnálom akár fél óránként is magamra fújkálni. Tartóssága miatt -1 csillag. :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 13.

fdorottya

2014. augusztus 8.

Nagyon gyorsan elmegy az illata! Így kb. óránként fújom magam!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 8.

Nagyon gyorsan elmegy az illata! Így kb. óránként fújom magam!

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Benzophenone-3
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Citral, Benzyl Salicylate, Geraniol, Linalool, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Limonene
Színezékek: Yellow 10 Lake / CI 47005, CI 42090

Színezék. Barnás sárga.