Avon

Ár:   3299 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bettica69, az összetevőket feltöltötte: Calipso, Módosítva: 2017. március 6.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Megjelenés éve: 2010

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Illatösszetevők: alma, eper, vizes jegyek, jázmin, orgona, frézia, szantálfa, borostyánkő, pézsma

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

d.nikcsi

2014. november 23.

Nagyon imádom az illatát. Isteni gyümölcs illatú, édeskés, de nem az a tipikus émelyítő.
Árához képest szerintem teljesen jó volt a tartóssága is.
Lehet, hogy valamikor újra megveszem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 23.

Árához képest szerintem teljesen jó volt a tartóssága is.
Lehet, hogy valamikor újra megveszem.

klaudia901013

2014. november 1.

Anno az illatosított oldalon nagyon tetszett, de mikor magamra fújtam olyan émelyítő volt, hogy befájdult a fejem és hányingerem lett. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 1.

bdori96

2014. október 28.

Eddigi kedvencem a Far Away mellett:) Ha tehetném egész nap szagolgatnám... Azért lehetne tartósabb is az illata..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 28.

RyahOneY

2014. október 22.

Illatmintaként már volt hozzá szerencsém, aztán leakciózva beszereztem a parfüm változatot is. :) Hangulattól függ nálam a használata, egyébként egy nagyon édes, fiatalos illat, engem felvidít, szeretem. :) A tartósságával sincs gondom, bírja addig, mint bármelyik Avonos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 22.

WaterLily

2014. szeptember 5.

Up.: Rájöttem a titkára: hűvös/hideg idő. Teljesen máshogy viselkedik, mint melegben. Megszelídül, nem támad az édességével, hanem kellemesen körül ölel. Max pontot azért nem adok neki, sajnos a tartóssága kritikán aluli.

2014. május 2.
Katalógusban kicsit lágyabb volt az illata, így élesben elég émelyítő. Párom valamilyen perverzió folytán oda meg vissza van érte.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 5.

2014. május 2.

onecrimsonnight

2014. szeptember 4.

Tévedésből kaptam ennek a 15ml kiszerelésű táskába való változatát, gondoltam majd légfrissítőnek jó lesz, mert ezt parfümnek nem nevezném. Rágógumi illat furcsa szappanszaggal keveredve, émelyítő, fejfájást okozó így még légfrissítőként sem tudom használni. Én ezt csak kislányok első parfümjeként tudom elképzelni, felnőtt nőn ezt semmilyen alkalomkor nem tudnám oda illőnek tartani.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 4.

ancsa91

2014. szeptember 3.

Nagyon jó illat. először mikor szagoltam nem tetszett, de azt elhatároztam hogy beszerzem mind a 4fajtát és most meg nagyon nagyon tetszik az illata :) és tartós is. kedvencek közé tettem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 3.

edo328

2014. augusztus 27.

Akcióban volt, megrendeltem. Édeskés, virágos illat. Nagyon szeretem, kellemes. Tartósnak egyáltalán nem mondanám, de ár/érték arányban igen is megállja a helyét :) 20-30 korosztálynak ideális választás. Kicsit fiatalos, sportos, romantikus illat számomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 27.

Pinky

2014. július 21.

Minta van belőle. Szeretem az illatát nagyon. Édeskés, virágos illat, szerencsére nem a fejfájdító fajta. Tapasztalatlan vagyok parfümök terén, de szerintem a tartóssága közepes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 21.

borntobe

2014. július 20.

Ajandekba kaptam, magamtol nem rendeltem volna meg, de taskaban hordos parfumnek elmegy. Nagyon edes, pont olyan illata van mint a gyumolcsos karamellanak. Nem tul tartos, es csak a cukorkaillat marad meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 20.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Alcohol, Citral, Coumarin, Geraniol, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Limonene
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol