Avon

Ár:   3299 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bettica69, az összetevőket feltöltötte: Calipso, Módosítva: 2017. március 6.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Megjelenés éve: 2010

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Illatösszetevők: alma, eper, vizes jegyek, jázmin, orgona, frézia, szantálfa, borostyánkő, pézsma

lenizsu

2017. március 15.

Véletlenül rendeltem meg ezt az illatot az egyik katalógusból. Amikor megérkezett a megrendelés, gondoltam, hogy majd valamelyik tinilány ismerősömnek továbbadom. Majd kipróbáltam az illatot mégis. Nagyon szerettem. Édes illat, amit kifejezetten szeretek. Valószínűleg újra fogom vásárolni a terméket.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 15.

adrica

2017. február 7.

Egy nagy 7.-es diáklány húzott el előttem édes kondenzcsíkot hagyva maga után. Gyere csak ide! Mivel vagy befújva? Anyukám valami Szikret izéjével. Ahogy elővette dobtam egy hátast, mert én bizony ismertem ezt, de valahogy sosem vettem meg. Aztán a legelső akciós lehetőségnél beszereztem egy 10 miliset. Első ízben kicsit valami sok benne, aztán lecsendesül és nem tudom, hogy bírják ki ezt a kis csajok, de nekem már túl édes. Egyébként másokon aranyos, cukis illatnak gondolom. Tényleg olyan kis lányos. Ahogy az üvege is mutatja. Azért néha még próbálkozom vele. Ja, egyébként ugye nem írnak fent ananászt, de azt bizony rendesen kiérződik, amit személy szerint nem bánok, mert a nászutamra emlékeztet, ugyanis minden reggel ananászlevet ittunk. Nekem megmarad egy kellemes kis találkozásnak ez az illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 7.

SzTellsIt

2016. november 2.

Imádom ezt az édes, cukorkás, vattacukros illatot (tudom, virágok az összetevői, de akkor is nekem a vattacukor jut eszembe). 50 ml-es kiszerelésem van, még mindig van benne -legnagyobb örömömre - abszolút megérte a ráfordított pénzt. Azonnal leül a bőrre, nincs utána szúrós illatmellék. Mivel EDT ezért nem vagyok meglepve, hogy annyira nem tartós, ezt örömmel fújom utána.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 2.

eda

2016. október 2.

Az illat az üvegéhez hasonlóan tömény rózsaszín, amolyan vattacukor illat -legalábbis- számomra. Ősszel szeretem elővenni, mert ilyenkor nem annyira fullasztó az édessége. Tartóssága elfogadható, ha azt nézem, hogy ez egy avon illat. (Az új a Wonderland jobban megfogott, az 4-es volt, ezért ez 3-as)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 2.

kitti9797

2016. szeptember 20.

Nekem miniparfümben van meg. Egyik nagy kedvencem :) Igazi csajos, vidám illat ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 20.

Tlanka

2016. szeptember 20.

Visszatérő, és egyik kedvenc őszi-téli illatom. Nyáron a nagy melegben nem kellemes az illata, de így hidegebb időben imádom! Már többször újravettem, évek óta mindegyre használgatom, már sokan meg is dicsérték. Sajnos a tartóssága bőrön nem olyan jó, de a ruhán igen. Összességében jó kis parfüm, néha nagyon jó akciós árral.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 20.

PerfumePippi

2016. augusztus 31.

Na, ez nálam kiverte a biztosítékot: értékelhetetlen kategória - legalábbis az én bőrömön. Hát...egyszerűen szörnyű és elviselhetetlen. Ugyebár elvileg ez egy trendi édes gyümölcsös illat. Kellene, hogy legyen. Ehhez képest rajtam egy szintetikus cukrozott ananász-szerűség bújt elő mintegy 5 percre, amolyan seszínű, mint a selyemcukorka. Aztán 5 perc után beállt valami leírhatatlanná: nem is édes, nem is karakteres, mintha egy ananász utóérzetű izzadt pólót kézmeleg olcsó mosószerbe áztattam volna. Csúnya, koszos maradványillat.
Komolyan elgondolkodtam azon, vajon meg szeretném-e ismerni egy olyan illatkreátor érzelemvilágát, akinek ilyenek a "titkos fantáziái"...(a nagy avonos illatmerítésemből)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. augusztus 31.

Csibedli

2016. augusztus 18.

Annyira szeretem az illatát. Amolyan "illatos málnabokor"érzés. Picit lehetne nagyobb üvegben ennyi pénzért, vagy olcsóbb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 18.

Banszky

2016. augusztus 15.

Nagyon finom kis bájos illat. Inkább tiniknek vagy gyerekeknek tudnám elképzelni de ha már megrendeltem elfújkálom. Viszonylag tartósnak mondanám. Ár-érték arányban pedig nagyon jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 15.

ladri

2016. augusztus 13.

Ez egy cuki üvegbe zárt édes rózsaszín illat, amit néha jó magamra fújni, de nem rendelek belőle 2. üveget.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 13.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Alcohol, Citral, Coumarin, Geraniol, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Limonene
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol