Avon

Ár:   3299 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bettica69, az összetevőket feltöltötte: Calipso, Módosítva: 2017. március 6.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Megjelenés éve: 2010

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Illatösszetevők: alma, eper, vizes jegyek, jázmin, orgona, frézia, szantálfa, borostyánkő, pézsma

hbrigi25

2015. november 25.

Szeretem ezt a parfümöt. Cuki az üveg, nagyon jó az illat, de sajnos nem tartós. 2-3 óra és elillan. Ez miatt sajnos nem kapja meg a maximális csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 25.

szabogabri

2015. november 21.

Nagyon kellemes illat, nyárra kifejezetten szuper :) Nálam sem túl tartós :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 21.

Nagyon kellemes illat, nyárra kifejezetten szuper :) Nálam sem túl tartós :(

Cilu

2015. november 14.

Egyik nagy nagy kedvenc! Egyszerűen tökéletes lenne, ha tartósabb lenne az illata. Kimondottan fiatalos :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 14.

Ginus

2015. november 9.

Kellemes gyümölcsös illat, csak kár, hogy nem tartós :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 9.

Kellemes gyümölcsös illat, csak kár, hogy nem tartós :(

akovacs82

2015. október 31.

Nagyon tetszik ez az illat. Sajnos annyira tényleg nem tartós, de ettől függetlenül nagyon tetszik. Egy hete ismertem meg, azóta már be is szereztem egy üveggel, és egy másik Avonos illatot is a Rare Pearls-t. Az is nagyon jó. Nem is tudtam eddig, hogy az avonos illatok milyen jók.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 31.

nikolett

2015. október 22.

Hatósugara voltaképp nincs is, 3 óra múlva csuklóról is nyomtalan eltűnik. Az illata csodálatos, ha tartósabb lenne, kapná az 5 csillagot. Így viszont hármat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 22.

MMelcsi

2015. szeptember 21.

Anyukámtól kaptam ajándékba és egyszerűen IMÁDOM! Teljesen az én illatvilágom ez az édes, virágos illat. Tartósságát tekintve sem rossz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 21.

Vaniliafelho

2015. augusztus 30.

Nagyon-nagyon jó, kellemes, édes illata van, a kedvenc parfümöm! És nagyon tartós is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 30.

Nixa

2015. augusztus 26.

Kellemes, friss, virágos illat. Akciósan vettem, nem bántam meg, hétköznapokra tökéletes, bár a nevesebb parfümöket jobban szeretem, de azokkal spórolok különleges alkalmakra. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 26.

Yubiri

2015. július 14.

Mintát próbáltam, kedves, szerethető, enyhe illat, akciósan meg fogom vásárolni.

Fejillat: zöldalma, eper, vizes jegyek.
Szívillat: jázmin, orgona, frézia
Alapillat: szantálfa, ámbra, pézsma

Számomra ezt az illatot is a virágos jegyek jelenléte vágja tönkre. :( Még szerencse, hogy a zöldalma, eper, vizes jegyek is érződnek órákig.
Az Avon Secret Fantasy családja mind külalakban, mind pedig elnevezésben Britney Spears parfümjére emlékeztetnek engem. Illatban nem tudom, hogy mennyire hasonlóak, mert nem ismerem a Britney parfümöket. Már látom, amint Avon előhozakodik a Secret Fantasy Island citrusos változattal :D :-)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. július 14.

Fejillat: zöldalma, eper, vizes jegyek.
Szívillat: jázmin, orgona, frézia
Alapillat: szantálfa, ámbra, pézsma

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Alcohol, Citral, Coumarin, Geraniol, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Limonene
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol