Avon

Ár:   3299 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bettica69, az összetevőket feltöltötte: Calipso, Módosítva: 2017. március 6.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Megjelenés éve: 2010

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Illatösszetevők: alma, eper, vizes jegyek, jázmin, orgona, frézia, szantálfa, borostyánkő, pézsma

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Bettina0123

2015. május 17.

Pár hónapja használom már, nagyon kellemes tavaszi/ nyári illata van. Sajnos estére már nem érzem, bár nem olyan nagy probléma. Nagyon aranyos kis üvege van, imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 17.

Lettike77

2015. május 11.

Nagyon szeretem az illatát,a munkatársaimnak is nagyon bejön ez az illat.Csak a kiszerelése lehetne kicsit nagyobb! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 11.

zsepi

2015. április 27.

nagyon aranyos a kiszerelése + jó illat
rajtam az osztály társaim érzik
SZERETEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 27.

nagyon aranyos a kiszerelése + jó illat
rajtam az osztály társaim érzik
SZERETEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Erus15

2015. április 23.

Szeretem az édes illatokat szóval az teli találat volt, de a tartósságával nem vagyok megelégedve.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 23.

blackcat00616

2015. április 17.

Fúú hát valami csodás az illata, nálam a szuper édes parfümök a nyerők, és ez is olyan. Epres, vaníliás illatra emlékeztet, nagyon tartós és nem fullasztó, pedig én majdnem minden parfümre azt mondom :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 17.

anikaa96

2015. április 11.

Jó édes illata van és tartós. Régen nagyon szerettem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 11.

Jó édes illata van és tartós. Régen nagyon szerettem. :)

Sandraa

2015. április 7.

Régebben szerettem,de az idő múlásával már annyira nem tetszik. Erősen édes illata van. Inkább a tizenéves korosztálynak ajánlanám,mikor én is rajongottam érte :) Szerintem eléggé tartós,jó kis parfüm,igazi gyümölcsös. Az édes illatok kedvelői imádni fogják.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 7.

carnifexvivienn

2015. április 7.

Cuki és fincsi az illata :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. április 7.

Cuki és fincsi az illata :)

welc64

2015. március 30.

Én már nem vagyok tini, de továbbra is imádom az édes illatokat. Ez a parfüm édes, gyümölcsös nagyon finom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 30.

Creativelifes

2015. március 25.

Én ezt a parfümöt még nyáron rendeltem, de szinte az egész elfogyott az alatt a két hónap alatt, folyton azt használtam. Az illata borzasztóan üde, gyümölcsö és fiatalos, olyan vidám és élettel teli. Viszont bőrre fújva tényleg hamar elillan, de ruhán tartós az illata. Én még most is szeretem csak ajánlani tudom, persze inkább a fiatalabb korosztálynak. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 25.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Alcohol, Citral, Coumarin, Geraniol, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Limonene
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol