Avon

Ár:   3299 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bettica69, az összetevőket feltöltötte: Calipso, Módosítva: 2017. március 6.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Megjelenés éve: 2010

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Illatösszetevők: alma, eper, vizes jegyek, jázmin, orgona, frézia, szantálfa, borostyánkő, pézsma

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Hanna12

2015. március 2.

Szülinapomra kaptam,egyszerüen csodás illata van! próbáltam már sok avonos parfümöt,de nem hazudok ha azt mondom hogy ennek van a legjobb illata!:) ajánlani tudom mindenkinek!:*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 2.

kisszokebarbie

2015. február 15.

Szeretem :) Könnyed és fiatalos. Inkább ruhára fújom, mert onnan nem illan el gyorsan!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 15.

AporBogarkaja

2015. február 11.

A páromtól kaptam karácsonyra :) Érdekes történet volt, hiszen a barátnőm AVON katalógusát lapozgattam miközben csak úgy beszélgetős esténk volt,és rámutattam a Pur Blanca Blush-ra, hogy majd a közeljövőben megveszem. Kisszívem nem emlékezett pontosan az illatszerre, csak arra, hogy rózsaszín üveges, és ezt vette meg nekem, én álmomban sem gondoltam volna, de ez az illat nagyon illik hozzám , és nagyon szeretem, nem csak azt, akitől kaptam. :) Ez ugyan EDT de ha kiadnak EDP- t is ebből az illatból akkor le fogok csapni rá :) .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 11.

dettybetty

2015. február 8.

Ajándékba kaptam, nagyon tetszett a cuki kis csomagolása. Az AVON parfümöket régebben jobban kedveltem, de mostanra rájöttem, hogy mégsem igaziak. Ezt az illatot elhasználtam, de nem hiszem, hogy a jövőben újra vásárolnám.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 8.

RitaJudit

2015. február 8.

Akciós volt, féláron vettem, mert az illatminta alapján tetszett (bár a valóságnak köze sincs a mintához). Használgatom, mert az illata tetszik, de néhány nap után nekem túl tömény, ami nem komoly probléma, mert több illatot használok váltogatva. Ruhán tartós, nekem bőrről hamar elillan. Újra venném később, de csakis akcióban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 8.

Barbara98

2015. január 24.

Én megőrülök érte. Hozzám nagyon illő illat. Mindenkinek ajánlom, aki kedveli az édes illatokat. Egyszerűen mesés!!!! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. január 24.

fruzsiii97

2015. január 18.

Miután a kedvenc parfümömet kivonták a forgalomból sokáig kerestem a hozzám illő illatot, majd karácsonyra megkaptam ezt az illatot. nagyon örülök neki, hiszen így rátaláltam a keresett illatra. mostantól csak ezt fogom használni. isteni gyümölcsös illat, ananászt érzek benne. Rendkívül tartós, péntek reggel 7kor fújtam be magamat vele és még szombat este 10 órakor is éreztem a kabátomon (amire nem is fújtam).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 18.

berill99

2015. január 7.

Nagyon szeretem ez és a midnight is megtalálható a kollekciómba mind2 nagyon tartós és tényleg nem drága sztem tini illat mind2 a sima secret fantasy édes gyümis illat sztem inkább nyári, a midnight pedig téli -őszi illatnak mondanám

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 7.

BonnyBunny

2015. január 5.

Anno 17 évesen kaptam szülinapomra. Nagyon finom, édes gyümölcsös illat. Meglepően tartós volt, este fürdéskor is éreztem.
Ma már nem venném újra, olyan 20 éves korig tudom elképzelni valakin. A Midnight verziója is isteni, mintha az érettebb kiadása lenne ennek a parfümnek, 20 év feletti nőknek. Most már azt használom, de kellemes emlékeket idéz bennem ez a kiadása :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 5.

Fannus

2014. december 12.

Én még életemben nem éreztem ennyire finom illatú parfümöt. :D Nagyon tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. december 12.

Én még életemben nem éreztem ennyire finom illatú parfümöt. :D Nagyon tartós.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Alcohol, Citral, Coumarin, Geraniol, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Limonene
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol