Avon

Ár:   599 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   250 ml és 500 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szivecske, Módosítva: 2017. január 18.

Kiszerelés:   250 ml és 500 ml
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Tusfürdők

• hidratálja és felfrissíti a bőrt és védi a kiszáradástól
  • felfrissít a bőrt
  • 100%-ban természetes eredetű kivonatokkal
  • gránátalma és az édes mandula illatával

boszanova

2017. szeptember 9.

Jaj.....Én nagyon-nagyon imádtam ezt a tusfürdőt!Sajnálom,hogy nem.lehet már kapni!Nagyon jó állagú és tartós illatú volt!Remélem vissza hozzák mert tuti újra rendelem!!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 9.

Moonbride

2017. május 8.

A nagy kiszerelést használgatom, összességében nincs nagy problémám vele. Gránátalmát mondjuk nyomokban sem sikerült felfedeznem benne, de a mandulát azért érezni. Átlagos képességű Avonos tusfürdő, mivel elég jól habzik, borotválkozáshoz is tudom használni. Kicsit szárít, kell utána a testápoló. Nem tudom amúgy, hogy mi a túróért kellett az összes Senses tusira ilyen brutál szoros kupakot tenni, én azt csinálom, hogy csak az egyik szélét pattintom vissza használat után, úgysem megy sehova a kád széléről :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 8.

zahraa

2017. április 4.

A kupakja botranyosan rossz... nem sok kellett hogy a kormomet letorje
Az illata tetszett, de nem hasonlitott az igert illatjegyekhez. Hidratalasi kepessege sem rossz, nem szarit, jol habzik, es tisztit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 4.

A kupakja botranyosan rossz... nem sok kellett hogy a kormomet letorje

Hópihe2011

2017. február 3.

Nagyon kellemes,nőies illata van.Jól habzik,nem szárítja a bőröm!Imádom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 3.

Nagyon kellemes,nőies illata van.Jól habzik,nem szárítja a bőröm!Imádom :)

rammy717

2017. január 11.

Átlagos tusfürdő. Az illata olyan semmilyen, a feltűntetett illatokra nem hasonlít szerintem. Az állagával nem volt problémám. A doboz nyitója szörnyen rossz, alig lehet kinyitni (én törülköző segítségével szoktam). Azért legalább erre adhatna az Avon, ha már a tartalmára nem. Átlátszó rossz tubus, gondolom így jött ki legolcsóbban nekik. A bőrömet enyhén szárította, és "spa" címszóval valami kellemes fürdési élményt képzeltem el, amit nem adott meg. Több avonos tusfürdőt nem veszek, itt befejeztem.
Azért adok 2 csillagot, mert rendeltem még ezen kívül egy rosszabbat (Reflection), attól jobb volt ez, így ez kap 2 csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 11.

TimiK

2016. november 17.

Az illata nagyon tartós, viszont egy használat után hófehérre szárította a bőrömet :( (Pedig amúgy nem hajlamos a szárazságra :( )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 17.

Wiikii

2016. november 15.

Az illata valamiért nagyon megtetszett, olyan "tiszta", kellemes, bár tényleg nem túl gránátalmás. Jó az állaga, jól habzik, nem szárította a bőrömet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 15.

adruskaa

2016. november 6.

Csomagban vettem meg véletlenül, tegnap fogyott el. Elég sokáig elég volt, szerintem jó állaga van, az illatát is nagyon szeretem és szerencsére tényleg semmi köze a gránátalmához :) viszont a mandulát lehet rajta érezni. Szerettem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 6.

zdoreebaba

2016. november 3.

Átlagos termék. Az illatát szeretem benne a legjobban, mert nem mindennapi, viszont semmi köze a gránátalmához és mandulához. Az állaga nem jó, túlságosan folyik, kifolyik az ujjaim között és megy a lefolyóba, mielőtt a testemre jutna belőle. Engem egyáltalán nem hidratált, sőt egy kicsit szárítja is a bőrömet. Az illata sem valami tartós. A csomagolásán pedig sírni tudnék. 10 percbe telt mire sikerült rendesen kinyitnom a tetejét. Mindemellett még ki is sebesítette az ujjamat. Emiatt nagyon meggyűlöltem, de használom, mert az illatát szeretem ettől függetlenül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 3.

szanika

2016. október 28.

Itteni vélemények alapján rendeltem meg. Akciós áron jutottam hozzá, így megérte, teljes áron szerintem "pénzkidobás".
Az illatától nem esek hasra, pedig a vélemények alapján arra számítottam. Nem azt mondom, hogy nem jó az illata, abszolút el fog fogyni nálunk is, de semmi extra, olyan tipikus. Állaga rendben van, bár tényleg kissé folyós és így hamarabb fogy az átlagnál. Krémes, jól habzik, de nem vagyok érte oda meg vissza. Sőt, szerintem többet nem találkozunk...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 28.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

A százlevelű rózsa virágának a kivonata. A CosIng besorolása szerint tonizáló, szövetösszehúzó, maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése) és általános bőrjavító összetevő. A Dermaxim szerint ez a vizes kivonat hasonló a rózsa olajhoz. Bár kevésbé koncentrált, mint az illóolaj, a hatása hasonló.