Avon

Ár:   599 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   250 ml és 500 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szivecske, Módosítva: 2017. január 18.

Kiszerelés:   250 ml és 500 ml
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Tusfürdők

• hidratálja és felfrissíti a bőrt és védi a kiszáradástól
  • felfrissít a bőrt
  • 100%-ban természetes eredetű kivonatokkal
  • gránátalma és az édes mandula illatával

SFanny94

2016. június 28.

imádom, imádom, imádom :) az illata, az állaga, a kinézete. Engem nagyon megfogott, folyamatosan újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 28.

Elkofen

2016. június 27.

Elvileg gránátalma és mandula illatjegyekkel hódit. Én egyáltalán nem érzem a gránátalmát, de a mandula illatát sem. Helyette valami átlagos, kellemes púderes illat. Viszont semmiképpen sem különleges, rendkívüli illat!
A csomagolása csinos, de mivel a kupakja felbonthatatlan, így mindig nyitva hagyom résnyire, hogy ne szenvedjek a felnyitással. 400 Ft-ért vettem akcóban a 250 miliset, de annál többet nem is ér. Ugyanis nem különb egy 300 Ft-os Balea krémtusfürdőnél. Picit szárít, de nem vészes. A retusált képeken szebb a csomagolása, de engem nem csípett. Simán kihagyható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 27.

panna25

2016. május 29.

Odavagyok a krémes tusfürdőkért! A zseléseket annyira nem szerettem, ezért is dobott fel mikor megláttam ezeket. Én a nagyobb kiszerelésűeket veszem mindig, isteni az illata és az állaga is. Csak ezekkel fürdők mióta megjelentek :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 29.

Csutak

2016. április 30.

Édesanyám egyszer hazahozta az akkori katalógust, amikor ez a tusfürdő megjelent. Olyan finom illata volt, rendeltem is belőle gyorsan egy tubussal. De azóta alig várom, hogy elhasználjam, lehet, hogy egyik kedvenc beautybloggerem után szabadon, kézmosóként vagy ruhákat mosni fogom be majd. :D Illata nagyon halvány, már kézrenyomáskor is, utána meg mintha nem is lenne. A kupakkal meg minden egyes alkalommal megszenvedek... Ugyanígy jártam több senses tusfürdővel is, úgyhogy nem veszek ilyet többet. A várakozás szépségéért kapja a három csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 30.

Bb.Sophie

2016. április 21.

Nagyon krémes, jól habzik és kellemes illata van. Nekem kicsit olyan "semmilyen", nem érzem kihagyhatatlannak. Az ajándékba kapott flakont viszont biztosan elhasználom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 21.

Linuxo

2016. március 31.

Imádtam az édes mandula illatát. Számomra a tökéletes téli tusfürdő volt. 750 ml-es kiszerelését birtokoltam, azt hittem sosem fogy el, mert szeretek egyszerre több terméket is váltogatni. Krémes, dús habja volt. Ápoló hatását is mintha felfedeztem volna. A csomagolása is szép, említésre méltó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 31.

sarijulcsi

2016. március 15.

Kellemes illat, nőies csomagolás. Jó ránézni már magára a dobozára is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 15.

Kellemes illat, nőies csomagolás. Jó ránézni már magára a dobozára is.

pinky001

2016. január 7.

Először is, ezt a tusfürdőt nem lehet kinyitni. Másodszor pedig... olyan mintha pudingot kennék magamra, még az illata is hasonló. Egyáltalán nem habzik. és sokszor csíp.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 7.

Loreley

2015. december 26.

Ma kaptam karácsonyi ajándékként,még csak a ma esti zuhanyhoz használtam,állaga,illata jó,a kupakjával viszont megszenvedtem...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 26.

AlexaNagy

2015. december 17.

Ez a tusfürdő nekem nagyon bevált! Az illata annyira csodás, kellemes, relaxáló.. Az állaga is krémes, nem szárít.
Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 17.

Imádom!

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

A százlevelű rózsa virágának a kivonata. A CosIng besorolása szerint tonizáló, szövetösszehúzó, maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése) és általános bőrjavító összetevő. A Dermaxim szerint ez a vizes kivonat hasonló a rózsa olajhoz. Bár kevésbé koncentrált, mint az illóolaj, a hatása hasonló.