Avon

Ár:   599 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   250 ml és 500 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szivecske, Módosítva: 2017. január 18.

Kiszerelés:   250 ml és 500 ml
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Tusfürdők

• hidratálja és felfrissíti a bőrt és védi a kiszáradástól
  • felfrissít a bőrt
  • 100%-ban természetes eredetű kivonatokkal
  • gránátalma és az édes mandula illatával

-.Nikii.-

2015. november 24.

UPDATE: Most fél literes változatnak adtam egy esélyt és jól tettem. Ennek gélesebb, ahogy múltkor írtam: "kocsonyás" az állaga. Teljesen jó, nem szárít, kellemes illat és már nem folyik össze-vissza :)

Nagyon fincsi az illata :) Szinte lehetetlen felnyitni, de nem szoktam lezárni, ha nem muszáj. Eleinte kicsit folyós, kifolyik a kezemből ha nem vigyázok, a vége meg szinte kocsonyás volt, ami jobban is habzott a bőrömön. Nem szárít, de a régi tusik szerintem jobbak voltak :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 24.

kissbarbara1990

2015. november 15.

Avon tusi...fincsi illat, kedvező ár, nem szárítja a bőrt. semmi kiemelkedő

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 15.

Avon tusi...fincsi illat, kedvező ár, nem szárítja a bőrt. semmi kiemelkedő

xxNikixx

2015. október 30.

Elsősorban az illata miatt vettem meg, még jobb is mint az illatosított oldalon :) Nagyon szeretem az illatát!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 30.

Micoka

2015. október 23.

A csomagolás alapján minőségi terméknek ígérkezett = sajnos, nem az. A kupakját szinte lehetetlen felpattintani, a tusfürdő állaga és illata túl olcsónak tűnt, és nem is tartós. Intim területen kissé csípett, ilyet még nem tapasztaltam. A legolcsóbb Avon tusfürdő is jobb minőségű, mint ez.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. október 23.

mogyorospele

2015. október 10.

Nagyon kellemes kremtusi, akciosan jo aron lehet hozzajutni, orulok, hogy vegul kiprobaltam (reszben az itteni pozitiv velemenyekre hagyatkozva). Egyelore a kisebb kiszereles van meg belole, de szerintem nagyobbat is fogok rendelni. Kellemes illatu es jo allagu, bar a flakont valoban nehez kinyitni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 10.

JudithBeauty

2015. október 8.

Túl édes illata van, nekem kicsit tömény, de még ez a legelfogadhatóbb a 3 új Senses tusfürdő közül. A flakonja szép, és tetszik, hogy krémtusfürdő, és nem zselé. Nem szárít, de borzasztó nehéz felpattintani a tetejét, ami az összes Senses tusira vonatkozik. Az egyetlen megoldásnak az tűnt, hogy egy másik flakonba öntöttem át, de 3 csillagnál többet nem érdemel!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 8.

malna222

2015. október 7.

A mandula érződik benne jobban. Kellemes illata van, nem szárít. Fürdés után hamar elillan. Nem bántam meg, hogy megvettem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 7.

ljudith78

2015. október 1.

Megrendeltem (ráadásul a nagy kiszerelést).
Hát...?!
Végül is a szintetikus ecseteim tisztítása egy időre megoldódott, mert hogy magamra nem használom többet, az biztos.
Olyan szinten műanyag illat, és nem kicsit szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 1.

Megrendeltem (ráadásul a nagy kiszerelést).
Hát...?!
Olyan szinten műanyag illat, és nem kicsit szárít.

CandyPop

2015. augusztus 27.

Jo tusfurdo,az illata finom,a krem allag is tetszik benne. Nem tul tartos,de zuhanyzas utan egy kis ideig meg erezheto ez a kellemes illat:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 27.

Vandaangel93

2015. augusztus 27.

Nagyon finom illatú és jó tusfürdő, imádom, dove mellett ezt használom , bevált:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 27.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

A százlevelű rózsa virágának a kivonata. A CosIng besorolása szerint tonizáló, szövetösszehúzó, maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése) és általános bőrjavító összetevő. A Dermaxim szerint ez a vizes kivonat hasonló a rózsa olajhoz. Bár kevésbé koncentrált, mint az illóolaj, a hatása hasonló.