Avon

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   250 ml és 500 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: trisztan, az összetevőket feltöltötte: tothdetty22, Módosítva: 2017. január 19.

Kiszerelés:   250 ml és 500 ml
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Tusfürdők

Krémes és kellemes élményt nyújt vanília- és  szantálfaillatának köszönhetően.

Fabi95

2017. május 3.

Nekem nem jött be az illata,tudja azt amit egy tusfürdőnek tudnia kell.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 3.

Nekem nem jött be az illata,tudja azt amit egy tusfürdőnek tudnia kell.

Krisztinaia

2017. április 17.

Nagyon szeretem az illatát, de nem tartós.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 17.

Nagyon szeretem az illatát, de nem tartós.

Csirip74

2016. november 13.

Nagyon jó illata van, de sajnos zuhanyozást követően semmit nem érezni. Tényleg körömfájdító a nyitása, ezenkívül szárított egy picit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. november 13.

cukorka22

2016. november 7.

A körmöm bánta a használatát. :( Nekem az illata sem tetszett. Mivel ajándékba kaptam, nyögve-nyelve elhasználtam. ...Meg persze levágtam a körmöm. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 7.

Massiew

2016. október 27.

Most épp ezt használom. Jó állag, nagyon jó az illata. Lehet újra veszem :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 27.

Most épp ezt használom. Jó állag, nagyon jó az illata. Lehet újra veszem :)

Banszky

2016. augusztus 22.

Imádom az illatát,a krémességét,lágyságát. Mivel én télen vettem és amúgy is nyárra géles tusikat használok nekem ez igazi karácsonyi-téli hangulatú. Igen,az egyetlen hátránya ami miatt mindig gondolkozom,hogy újravegyem vagy hogy egyáltalán kipróbáljak más Avon-os tusikat az az,hogy nagyon nehezen nyílik a kupakjuk. Mindnek! Főleg nedvesen a zuhany alatt ugye...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 22.

ramonanagy0669

2016. augusztus 16.

Ha vizes a kezem egyszerűen nem tudok kinyitni, meg alapból nehezen nyílik...De az illata finom, a textúrája krémes :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 16.

janvidia

2016. július 18.

Nehezen lehet kinyitni, de az illatát nagyon szeretem, főleg ősszel és télen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 18.

Nehezen lehet kinyitni, de az illatát nagyon szeretem, főleg ősszel és télen.

kulturmosoly

2016. június 14.

Nagyon szeretem az illatát, bár nem tartós. Nem szárítja a bőröm, télen nagyon szeretem használni. A kupak kinyitási nehézségekkel egyetértek, ezzel csinálhatnának valamit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 14.

Yubiri

2016. május 16.

1. Nehéz kinyitni 2. Nem tetszenek az összetevők. 3. Az illata enyhén édes (néha viszont sósnak érzem), semmi maradandó élményt nem nyújt számomra. 4. Használtam már sok jobb tusfürdőt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 16.

Antioxidánsok: BHT

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Színezék. Narancssárga.

Színező anyag. (Piros)