Avon

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   250 ml és 500 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: trisztan, az összetevőket feltöltötte: tothdetty22, Módosítva: 2017. január 19.

Kiszerelés:   250 ml és 500 ml
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Tusfürdők

Krémes és kellemes élményt nyújt vanília- és  szantálfaillatának köszönhetően.

hbrigi25

2015. december 14.

Nagyon szeretem. Jó az illata kellemes krémes állaga van. Jól habzik, finoman tisztít. Olyan wellness hangulatot teremt a fürdőben, csak kár, hogy nem túl tartós az illata az én bőrömön.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 14.

Moonbride

2015. november 25.

A kis kiszerelést választottam, de már bánom, hogy nem a nagyobbat...nagyon finom, téliesen "bekuckózós" illata van, kis ideig a bőrön is érezni, nem is szárít, Egyetlen bajom a kupakkal van, nem tudom másnak is ilyen rettentő szoros-e, vizes kézzel komoly kihívás kinyitni :D Na de maga a termék ettől még megérdemli az öt csillagot, mostanában egyre többször csalódom pozitívan az Avonban :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 25.

szabogabri

2015. november 21.

Finom illatú, fürdés után is elég sokáig érződik, jó kis tusfürdő :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 21.

Finom illatú, fürdés után is elég sokáig érződik, jó kis tusfürdő :)

Kishoshi

2015. november 18.

Kedvenc Avonos tusfürdőm :) Jó az illata,frissít.Kicsit különleges,fűszeres.Rajtam sajnos nem túl tartós,picit hidratálhatna jobban,de végülis létezik testápoló is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 18.

spavanilly

2015. november 2.

Winter cocoon néven szerelmesedtem bele.Igazi téli illat, és nagyon jó krémes tusfürdő. A nagyobb kiszerelést vettem meg, de sajnos a végére én ráuntam az illatára...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 2.

JudithBeauty

2015. november 2.

Ez a finom, vaníliás krémes tusfürdő kellemes hangulatot idéz elő bennem a téli időszakban. Korábban is volt ehhez hasonló illatú tusim, ahogy a többiek is írták: "a név változott, de a tartalom ugyanaz". Engem ez nem zavar, hogy az Avon új névvel látja el ezeket a Senses cuccokat. Ráhangolódunk a télre, és a Karácsonyra ezzel az enyhén fűszeres illattal. Az állaga is krémes, nem szárít, mint némelyik zselés állagú társa.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 2.

Jelizz

2015. október 30.

Ez a tusi pont őszre-télire való, krémes, nagyon finom enyhe édes fűszeres illata van, nem szárít *-* újra vettem!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 30.

Dea

2015. október 10.

Akárcsak a többi Avon tusfürdőt ezt is nagyon szeretem! :) Jó illat,nem szárít és olcsó :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 10.

Brigusz

2015. október 5.

Nem tudom, hogy régen milyen neveken futott ez a tusfürdő, az bizonyos, hogy én most bukkantam rá, mert volt a katalógusban illatosított oldal. Nos, szerelem volt ez első szaglásra, így nem teketóriáztam és egyből a nagy kiszerelés mellett döntöttem. Alig vártam, hogy tanácsadó lányom hozza a csomagot!
A fürdés vele igazi wellness élmény, egyszerűen imádom az illatát, elég jól meg is marad az illat rajtam fürdés után. Az állaga is jó, nem fürödtem tejben, de ez valami hasonló lehet. Nem húzódik a bőrömön és felfrissült vagyok tőle <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 5.

nika15151

2015. október 4.

Az Avonból ez az egyetlen termék, amelyet szinte válogatás nélkül választok. Szinte az összes illatot végigpróbáltam már, az összes elképzelhető kiszerelésben. Egyszerűen imádom az illatait, az állagát, a bőrömet rendben tartja.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 4.

Antioxidánsok: BHT

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Színezék. Narancssárga.

Színező anyag. (Piros)