Avon

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   250 ml és 500 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: trisztan, az összetevőket feltöltötte: tothdetty22, Módosítva: 2017. január 19.

Kiszerelés:   250 ml és 500 ml
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Tusfürdők

Krémes és kellemes élményt nyújt vanília- és  szantálfaillatának köszönhetően.

szivecske

2015. szeptember 28.

Nagy szerelem ez a tusfürdő nálam! Egyszerűen imádom minden szempontból, de különösen az illatát, őszi örök kedvenc nálam, még akkor is az volt, amikor valami Winter Cocoon volt a neve. Az októberi katalógusból már az idei második 500 ml-et rendelem, szóval iiiimádatttt

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 28.

Samantha

2015. szeptember 24.

Nagyon jó az illata és tartós, nagy mennyiség és olcsó. A hasonló árú termékek a drogériákban sokkal rosszabbak. Nagyon szeretem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. szeptember 24.

Damayanti

2015. szeptember 23.

Nagyon kellemes illatú krémtusi, számomra nem csak a Senses család, hanem az avon egyetlen használható tusfürdője... Én eleve nem szeretem a zselés cuccokat, csakis a krémes állagot, ez hidratál, puhává teszi a bőrt, le is lehet könnyen öblíteni, ellentétben sok más avonos tusfürdővel és egyáltalán, tényleg egy kellemes, kényeztető, nyugtató, lazító, romantikus zuhany, illetve fürdés estére :) Nagyon vicces, hogy évek óta kapható ugyan ez a tusi, csak olykor át csomagolják és új nevet kap, ezen én mér csak nevetek, ezt sokszor eljátssza az Avon, nincs új a nap alatt, nincs több ötlet, akkor elő vesz egy régebbi népszerű terméket és átcsiomagolja, átnevezi, majd újdonságként piacra dobja :) :D Ez nem csak a winter cocoon újonnan kiadott verziója, hanem már vmi Holywood névvel is lehetett egyszer kapni régen, az előtt, még régebben pedig ez volt egy az egyben a senses imagination krém tusfürdő is :) De ettől még ugyan úgy ötös, természetesen :) Viszont azt el kell mondani, hogy bár tényleg nagyon kellemes az illata és jó a krémes állaga, ráadásul ár-érték arányban is teljesen rendben van, azért egy picike negatívum, hogy nagyon atom biztosan záródik a kupak, ez már túlzás, komoly erőfeszítés kinyitni :) De azért pontot nem vonok le tőle ezért. Sőt, még jobb, mint gondoltam volna. Ugyanis vőlegényem annyira szereti az illatát, hogyha együtt fürdünk vagy zuhanyozunk és ezt használom, akkor már a kádban nem bír magával, ha pedig egyedül tusolok ezzel a tusfürdővel, akkor utána nem ereszt el a hálószobában, csak simogatja és szimatolja és puszilgatja a bőrömet, hogy milyen bársonyos, milyen illatos... :) Szóval azt hiszem jár a terméknek a csillagos 5 :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 23.

ttenasz

2015. július 24.

Nagyon szeretem! Szuper illat és használat után is sokáig érzem. A krémesség pedig külön jó. Az egyik legjobb tusfürdője az Avonnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 24.

Incuss

2015. július 23.

Finom,lágy illatú,esti fürdéshez tökéletes választás.Ellazít,tisztít,friss illatot nyújt,imádom.Jó nagy a kiszerelése,ezért sokáig elég:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 23.

vichikee

2015. július 2.

Az illatát nagyon szeretem, de a használata után nem voltam vele teljesen elégedett. Jó, de nem veszem újra

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 2.

barbiii_sz

2015. május 22.

Bár még nem próbáltam az összes létező illatban az Avon tusfürdőit, ezidáig még is ez lett a kedvencem. Nagyon-nagyon finom és kellemes vanília- és szantálfaillatú, annak ellenére is hogy ez az illat nem túl erős. Bár krémtusfürdő, az állaga mégsem hasonlít a szokásos krémtusfürdőkre, ráadásul megfelelően habzik is a termék, ami nálam fontos szempont. 500 ml terméket kapunk teljesen baráti áron, ráadásul rengetegszer vannak akcióban is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 22.

auberginecat

2015. május 21.

ez valóban a winter cocoon. szerettem az illatát, a katalógusban nagyon tetszett, viszont fürdéskor kissé csalódtam benne, mert nem marad meg az illata, és az állaga sem jó. illata miatt két csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 21.

trisztan

2015. március 26.

Finom, visszafogottan nőies illatú, krémes állagú tusfürdő. Egész sokáig megmarad az illata a bőrön, nem irritál, nekem talán eddig ez az avon tusfürdő jött be eddiga legjobban.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. március 26.

Danina9592

2015. március 26.

Azt hiszem régebben volt az Avonnak egy Winter Cocoon nevű tusija, avgy valami hasonló. Na ez ugyanaz csak más névvel, de ugyanúgy isteni az illata. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 26.

Antioxidánsok: BHT

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Színezék. Narancssárga.

Színező anyag. (Piros)