Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   250 ml és 500 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: spavanilly, az összetevőket feltöltötte: Kajmi, Módosítva: 2021. április 20.

Kiszerelés:   250 ml és 500 ml
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Tusfürdők

2020. limitált ünnepi kiadás

• kondicionáló formula
  • relaxáló élmény
  • málna és vanília illat

fdorottya

2018. január 11.

Maga a borzalom. Karácsonyi illat nuku. Folyik, de nagyon durván. Nem habzik rendesen. Szárít! SOHA TÖBBET NEM AKAROK AVON TUSFÖRDŐT!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 11.

CeCeDrake

2018. január 7.

Karácsonyra kaptam egy sok termékből álló avon csomagot. Magamtól már nem vennék tőlük semmit.
Nagyon fura az állaga, a színe. Az illatában málna az nincs. Inkább valami alma?!
Az összetevői rémesek. Csak és kizárólag kezet mosni használjuk, így hamar elfogy. Szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 7.

brigi50c

2017. december 25.

Jó, legyünk őszinték: málna és vanília van ráírva, de EGYIKHEZ SINCS KÖZE az illatának. Valami fura sűrű lekvárállaga és színe van, illata egy kézkímélő, kellemes mosogatószerére hajaz. Elhasználni el lehet, de a málna és a vanília láttán NAGYON másra gondoltam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 25.

Szabina9819

2017. december 17.

Tegnap kaptam meg a rendelésemmel. Imádom az illatát. Szerencsére a legnagyobb kiszerelésben rendeltem, így sokáig használhatom majd. Fürdéskor érezni a fürdőszobában, de sajnos nem marad meg a bőrön az illata. Viszont jól habzik, jól tisztít és nem szárít. Csak azért nem kap 5 csillagot, mert nem tartós az illata:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 17.

Erus15

2017. december 11.

Mikor az újságban szagoltam nagyon megtetszett és meg is rendeltem. Viszont fürdésnél már egyáltalán nem tetszett. Nem málnára és vanilíára emlékeztet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 11.

hanka.horvath

2017. november 7.

Isteni karácsony illata van! Már most imádom !!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 7.

Isteni karácsony illata van! Már most imádom !!

LengyelB

2017. október 23.

Nagyon szeretem az AVON téli kiadású tusfürdőit. Ünnepi hangulatot kölcsönöznek a fürdőszobába. Édes, fűszeres illat jellemzi. A folyékony szappannal együtt rendeltem meg. Novemberben fogok még rendelni belőle, mivel ajándéknak is kiváló!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 23.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Színezék. Lilás piros.

Színező anyag. (Piros)