Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Crystal, Módosítva: 2013. szeptember 11.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Tusfürdők

Fedezze fel a tél varázsát ezzel a meleg illattal.

Jazz-meen

2012. július 29.

Az illatát nagyon szerettem, de tényleg szárítja a bőrt. Én viszonylag szerencsés vagyok, mert nem túl száraz a bőröm, nem kell túl gyakran és túl sok testápolót használnom. Miután áttértem más tusfürdőkre, akkor vettem észre, hogy még ritkábban szárad ki a bőröm és csak nagyon enyhén, szóval ez tényleg szárított... :( Hiába szeretem az illatát, van hasonló áron vagy olcsóbban jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 29.

angelika11

2012. július 18.

Szerintem isteni finom fűszeres illata van.De mivel szörnyen szárít,én inkább folyékony szappannak használom.Az illat 5-ös.Viszont összességében sajna nem olyan jó...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 18.

boglarka88849

2012. július 18.

Meleg, téli illat, mely mindig a karácsonyt idézi fel bennem.Az összetevők nem jók, és ez mindegyik Senses tusfürdőre igaz.Az emlékek miatt 2*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 18.

szöszike

2012. április 29.

Imádom az illatát! De használni már nem használom. Öszetevői szörnyűek és szárítanak pont úgy mint a termékcsalád többi tagja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 29.

timcsi76

2012. február 25.

Imádom az illatát, télen olyan hangulatos ezzel fürdeni. :) Azt nem tudom, hogy szárít-e, mert amúgy is nagyon száraz a bőröm és rögtön fürdés után hidratálom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 25.

AnZsu

2012. február 5.

Nagyon finom az illata, jó habfürdőnek, de sajnos engem hosszú távon nagyon kiszárított:S

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 5.

melindadd

2011. november 29.

Nagyon szeretem az illatát, az én bőrömet nem is szárította de sokkal jobb tusfürdőm volt(van). Végeredményben nem rossz..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 29.

melindadd

2011. november 18.

Annyira jó az illata annyira karácsonyi. Viszont az a bajom vele mint az alverdéssel hogy nem habzik nagyon és sokat használok így el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 18.

radioaktiva

2011. november 4.

Imádtam az illatát, de sajnos az én bőrömet is szárította, így nem vettem többet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. november 4.

Ichigo94

2011. július 23.

Az illata isteni :P de egy kicsit szárit

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 23.

Az illata isteni :P de egy kicsit szárit

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lilás piros.