Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Crystal, Módosítva: 2013. szeptember 11.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Tusfürdők

Fedezze fel a tél varázsát ezzel a meleg illattal.

Judiit

2011. július 17.

Az illatát szerettem a hatását már kevésbé. Szörnyen kiszárította a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. július 17.

Az illatát szerettem a hatását már kevésbé. Szörnyen kiszárította a bőröm.

vador

2011. július 9.

Nagyon szárít de ennek legalább az illata jó volt, ellentétben a többi Senses tusfürdővel (nem, nem mazochizmusból vettem többet, csak kaptam ajándékba)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 9.

BabaCica92

2011. június 9.

Én utálom az illatát, ráadásul szárítja a bőrt

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. június 9.

Én utálom az illatát, ráadásul szárítja a bőrt

Darky

2011. június 7.

Nekem ez speciel tetszik illatra, és télen jól esett egy-egy fürdéshez. Azt nem tudom mennyire száríthatta ki az amúgyis totál száraz bőrömet, de tény, hogy ez a gél-híg-állag nálam nem nyerő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. június 7.

strawberry92

2011. március 20.

Az illata isteni(az összesnek), de nagyon sokat kell belőle elhasználni egy fürdésnél és az illatát nem sokáig érezni a bőrömön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. március 20.

Vick

2011. március 7.

Borzasztóan kiszárította a bőröm... :S

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. március 7.

Borzasztóan kiszárította a bőröm... :S

kida17

2011. február 22.

az illata nagyon jó, de nekem sem vált be...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. február 22.

az illata nagyon jó, de nekem sem vált be...

misoko

2011. február 15.

Olcsó húsnak híg a leve.Vegyszeres mosógatószer persze,hogy szárítja a bőrt.Az illata tényleg jó,de épp erre vannak kiélezve a reklámok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. február 15.

Ancico

2010. november 14.

szárít

Ezeknek az Avonos tusolózseléknek tényleg finom illata van, olcsó is akcióban, így én is elhasználtam pár flakonnal. Ami nem tetszett, hogy egy idő után nagyon kiszárítota a bőröm, még nyáron is. (én azt szeretem, ha nem kell fürdés után még kenegetni magam)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2010. november 14.

szárít

vegyeslevel

2010. november 13.

Dícséret

Az Avon Senses Winter Warmth tusfürdőnek nagyon kellemes az illata. Tusolás után még hosszan érezni a bőrön az illatot. Nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2010. november 13.

Dícséret

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lilás piros.