Avon

Ár:   669 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   250 ml és 500 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Poptie, az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. február 16.

Kiszerelés:   250 ml és 500 ml

• tápláló élmény
  • étcsoki- és kókuszillat

ttelokinkojpa

2018. január 1.

Nem rossz állaga van, az illata nagyon finom! Legszívesebben megettem volna, engem kókuszgolyóra emlékeztetett. Elhasználtam, de annyira nem vagyok nagy fan, hogy újravegyem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 1.

Nymeria94

2017. december 29.

Miután a Palmolive a csokis tusfürdő koncepciójával elkápráztatott, arra jutottam, hogy nekem muszáj lesz erre a termékre is lecsapnom. És milyen jól tettem!
Az illata (lássuk be itt ez a legfőbb szempont), valami isteni finom, mind a csoki, mind kókusz nagyon jól érvényesül benne. A használatakor valamilyen finom nápolyi emlékét idézte fel, de sajnos nem tudtam megfejteni, hogy konkrétan melyikét, de kellemes élmény volt, annyi szent. A Palmolive csokis termékével összehasonlítva, ennek a tusfürdőnek jóval folyékonyabb állaga van, de ez számomra nem volt zavaró. Aki Palmolive-nél a pudingszerű textúrát kevéssé szerette, ellenben nem akar kimaradni a csokiban fürdőzés élményéről, annak lehet, hogy érdemes lehet kipróbálnia ezt a terméket. Mindent egybevetve jól végezte a dolgát, a tisztító hatásával és habzásával elégedett voltam, ráadásul szárító hatást sem tapasztaltam. Ami viszont több soron felbosszantott az a francos kupak! Nem a legkellemesebb dolog minden áldott este közelharcot vívni, de legalább is valami száraz dolog után nyúlkálni, hogy fel lehessen pattintani azt a drágalátos kupakot. Mondjuk az is biztos, hogy utazás alkalmával a bőröndben rázkódva biztosan nem is nyílna ki, de normál használat mellett kevéssé ragaszkodom az ilyen biztonsági óvintézkedésekhez.
Szinte biztos vagyok benne, hogy a későbbiekben újra fogom vásárolni ezt a tusfürdőt, mert ár-érték arányban abszolút jó választásnak bizonyult, a hatásával is elégedett vagyok, a kupakot illetően pedig reménykedek, hogy valahol valaki meghallgatja a sirámainkat és eszközöl némi változást ez ügyben. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 29.

rammy717

2017. december 12.

Nem nyerte el a tetszésemet. Puding állaga van, elég érdekes. Az első (és egyetlen) használatnál az illatától a gyomrom egy pillanatra a torkomban éreztem, de az elmúlott, így egyszer meg tudtam fürdeni vele. Nem szárított. A tubus továbbra is katasztrófa, mint minden Avon tusfürdőé.
Páromnak viszont elnyerte a tetszését, ő elhasználja. Kettőnk véleménye alapján 3-asra értékelem.
Egyértelműen nem tudom ajánlani, és elutasítani sem. Tipikusan ízlések és pofonok. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 12.

fonalaslany

2017. december 12.

Az illatával nem vagyok megelégedve, túl sok az étcsoki. Az állaga valami borzalom, se nem krémes, se nem zselés, ahogy kinyomom a flakonból, csúszik le a tenyeremről, alig tudom magamra kenni zuhanyzás közben, elég sok kárba vész. Mostanában inkább habfürdőnek használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 12.

bubilany

2017. november 21.

Ahh imádom az illatát, mintha egy nagy csokis-kókuszos süteménnyel fürödnék!!! Egy csillagot sajnos le kell vonnom mert kicsit szárítja a bőrt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 21.

dorottya96

2017. október 5.

Elég furi, hogy olyan mintha csak pudinggal zuhanyoznék-de nem rossz. Nem szárítja a bőröm. Kizárólag csak lefekvés előtt használom, amikor bekuckózom hiszen úgy körülölel ez az illat. Napközben túl sok, rohangáláshoz meg túl tömény. Estére tökéletes. Kedvelem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 5.

Jenniii92

2017. szeptember 15.

Én imádom. ^^ Szerintem semmi baj nincs az állagával. Nagyon finom illata van, jól habzik és fürdés után is viszonylag sokáig érezni magamon az illatát.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 15.

nkatika

2017. szeptember 4.

Valóban érdekes az állaga: puding :) Illata kellemes, illékony, nem soká érezhető fürdés után. Krémesen tisztít, ami fontos, hogy nem szárító gél, mint a márka némely darabja. Nem ez a legkedvesebb tusfürdőm, de amire hivatott, az működik :) Nincs panasz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. szeptember 4.

ENI88

2017. szeptember 1.

Nagyon szeretem. :) Nekem tetszik úgy ahogy van. Csak sajnos fürdés után meg kell egyek legalább egy kocka csokit, mert mindig megkívánom utána. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 1.

rocksolya

2017. augusztus 17.

Az illatát szerettem, de fura állagú volt. Úgy gondolom, elleszek nélküle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 17.

Az illatát szerettem, de fura állagú volt. Úgy gondolom, elleszek nélküle.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Színező anyag. (Zöld)