Avon

Ár:   2799 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Yucchan, Módosítva: 2016. február 18.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Fás-orientális illatkategória.

A gyöngyvirág lágysága kacérkodik a gyümölcsök lédús akkordjaival ebben az illatban, az érzéki pézsma ölelésében.

Ajándék! Avon Silky Soft Musk edt és más üvegesek!
Ár: Ajándékba választható, üveges parfüm vásárlása esetén. , Eladó: cufilili
Állapot: Leírásban., Helyszín: --, fizetés: --
Ár: 1200 , Eladó: bdori
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel
Dinus95

2018. március 25.

Egyszer volt ilyen parfümöm egy tavasszal és most hogy megláttam megfordult a fejemben hogy rendelni kéne egyet. :) Nagyon szerettem ezt az illatot, nekem olyan tavaszi könnyed illata van ennek a parfümnek. A tartósságát olyan közepesnek mondanám, napközben újra kellett fújni, de ettől függetlenül szerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 25.

KriszTa1977

2018. március 6.

Nagyon szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 6.

Nagyon szeretem.

Ginatural

2018. január 23.

Ilyen egy illatot még nem trafáltam...újságban teljesen beleszerettem, nagy felindulásból rögtön keresgéltem eladó példányt, mert ilyen olcsón ez ajándék. Kibontottam, kifújtam ÉS??? Pffff!!! A nagy szerelem első fújásra egy locsoló kölnire emlékeztető valami.... aztán a csuklómon egy óra múlva már talán lecsendesedve egy szippantásra egy pillanatig újból felcsattanva az örömtől felleltem azokat az illatjegyeket amiket a katalógusban szaglásztam. De rá 30-40 percre már nyoma sem volt az illatnak... Hát igen ennyi volt :) 1 óra borzalom-->10 perc szerelem majd elköszönés:) azóta a polcomon csücsül, néha befújom a fürdőszobába:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 23.

Barbi93

2018. január 7.

Nagyon szeretem ezt a terméket. Nekem a tavasz jut róla eszembe, nagyon finom nőies illat. Tartóssága átlagos, ár-érték arányban tökéletes. 🙂 Biztosan újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 7.

apple97

2018. január 7.

Nagyon tartós, nagyon nőies illat! Aki szereti az édeskés illatokat, annak tuti, hogy nyerő!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 7.

dikeee95

2017. december 29.

Sokáig tart az illata, tervezek újat venni belőle! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 29.

Sokáig tart az illata, tervezek újat venni belőle! :)

Rikkyke

2017. december 15.

Rajtam nagyon tartós. Egész nap érzem. Olyan jó kis vaníliás puderes illat rajtam. Pont megfelelő nem túl sok nem túl kevés. Szeretem :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 15.

Dike01

2017. december 1.

Ősszel sokszor voltunk egymás társai. Nagyon tartós legalábbis rajtam .Egy idő után csak a vaniliát érzeni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 1.

zdoreebaba

2017. november 21.

Rajtam eszméletlen tartós illat. Ajándékba kaptam a tanácsadómtól, aki egyben a fodrászom is. Ez az ő illata és mindig ezt használja, ezért is nyúltam hozzá ódzkodva. Féltem hogy nem az én illatom lesz, nem lesz meg köztünk a kémia. Ám amikor először magamra fújtam belőle egy kicsit pozitív csalódás ért. Még másnap is éreztem a ruhámon, beleivódott a bőrömbe és az orromba. Kellemes púderes, édeskés virágos illat. A gyöngyvirágot én végképp nem érzem rajta, nekem inkább a pézsma-vanília kombináció jön át. Nagy kiszerelés, árban is megéri még ha nincs leakciózva akkor is. Nagyon megszerettem és az elmúlt napokban csak őt használom. Nem tudom hány napig, hétig vagy hónapig tart majd a köztünk lévő kapcsolat, de engem levett a lábamról. Pozitív csalódás!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 21.

katica22

2017. október 15.

Nem tartós sajnos, isteni finom illata van, jó nagy kiszerelésben lehet kapni, és kedvező áron is ha akció van, de egyszerűen miért nem lehet tartós??

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 15.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Butylphenyl Methylpropional, Cinnamal, Citronellol, Coumarin, Geraniol, Hydroxycitronellal, Lyral, Limonene, Linalool