Avon

Ár:   2799 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Yucchan, Módosítva: 2016. február 18.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Fás-orientális illatkategória.

A gyöngyvirág lágysága kacérkodik a gyümölcsök lédús akkordjaival ebben az illatban, az érzéki pézsma ölelésében.

Ajándék! Avon Silky Soft Musk edt és más üvegesek!
Ár: Ajándékba választható, üveges parfüm vásárlása esetén. , Eladó: cufilili
Állapot: Leírásban., Helyszín: --, fizetés: --
Ár: 1200 , Eladó: bdori
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel
egeresi47

2017. szeptember 22.

Nekem nagyon tetszik, most kaptam, őszre pont jó lesz. Vidám az illata azért, de nem az a gyümölcsös nyári. Viszont nem túl tartós.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 22.

eszci

2017. szeptember 21.

A vanília dominál benne, tavaszi-őszi illat

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 21.

A vanília dominál benne, tavaszi-őszi illat

bubilany

2017. szeptember 11.

Imádom a vanília illatot, így nagy kedvenc lett ez is! :) ♡ kicsit gyorsabban elillan az illata csupán ezért kap egy minuszt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 11.

szabina971

2017. szeptember 8.

Édesanyámnak vettem meg ezt a parfümöt mert szereti a vanilliát.
Nagyon tetszett neki mert jó illata van és nem irritálta a börét se.
Az elején kicsit erős az illata de utána nagyon kellemes.
Késöbb én is kipróbáltam és nekem is bejön.
Én nem érzem sokáig az illatát magamon de mások igen :)
Nekem teljesen megérte megvenni ^^

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 8.

Édesanyámnak vettem meg ezt a parfümöt mert szereti a vanilliát.
Nagyon tetszett neki mert jó illata van és nem irritálta a börét se.
Az elején kicsit erős az illata de utána nagyon kellemes.
Késöbb én is kipróbáltam és nekem is bejön.
Én nem érzem sokáig az illatát magamon de mások igen :)
Nekem teljesen megérte megvenni ^^

tenagi

2017. augusztus 18.

Én alapvetően kedvelem a pézsmás, édeskés illatokat, azért vettem meg. Egyszerűen nem illik hozzám. Magamra fújom és nem adja a bőrömmel azt az illatot, amire számítottam. Kár...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 18.

viviennoo

2017. július 17.

99 ft-os szettben volt benne, kb 33 ft-ra jött ki. Úgyhogy nagy veszteség nem ért, de én ponthogy nem érzem az illatát a fújás után 10 perccel :/ Nekem tetszene, mert imádom a vaníliát, de sajnos nagyon-nagyon hamar elillan

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 17.

aaancsiikaa

2017. július 8.

Megrendeltem a katalógusban érzett finom illata miatt, viszont élőben iszonyatosan erős az illata és túlzottan mű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 8.

miti08

2017. július 1.

A katalógusban nagyon megtetszett az illata,ezért rendeltem meg. Sajnos így élőben azonban már teljesen más az illata. Nagy csalódás. Túlzottan sok benne a vanília és még valami "természet" illatot is érzek benne, de azt nem tudom,hogy mi. Meglepően tartós,bár ne lenne az. Ha ruhára fújom,akkor meg még többet bír.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 1.

adrica

2017. június 7.

Csak katalógusból szaglásztam és azon törtem a fejem, hogy hol éreztem már ezt az illatot. Teljesen Avon Sassy swirls Vanilla Bean illetve a Berryes vanillájára hajazik, de annyira, mintha valamelyiket csomagolták volna át. Na most nekem ebből, még mind a kettőből van, úgy hogy biztos nem rendelem meg, bár szeretem a vaníliát és az édes-virágos-romantikus illatokat. Sőt, tovább megyek, még a Far Away jutott egy hangyányit az eszembe róla. De amire még tényleg eléggé hasonlít, az szerintem az Attraction. Azt sem vettem meg, mert az meg szerintem az S. Oliver Selection-jára hasonlít és még abból is van. Szóval úgy érzem, hogy vaníliás édes parfümökből betankoltam, de ha elfogy, vagy nem lenne, akkor tutira vennék belőle, de mivel van hasonló így nem, köszi, kihagyom.
Up:
Áldom a nevét aki kitalálta a mintát. Még jó, hogy vakon nem rendeltem be. Először a vanília mellett harsány citrosos virágözön, ami ha maradt volna, még tetszett is volna, aztán átment tényleg Zsiguli szagba (jót mosolyogtam ezen, de tényleg olyan), és végül beműanyagosodott, végkifejlettben vélek a háttérben pirosbogyósokat felfedezni a vaníliáscukor illat mellett. Mintha egy Horváth Rozi vaníliáscukrot bontottam volna ki, amit épp a málnára, vagy szederre, vagy fagyott piros erdei gyümikre szeretném önteni. Ahh, a fent említett Sassy Swirls-eket meg sem közelíti, azok ezekhez képest műalkotások! De ez? Ezt nem tudom hova besorolni, max. igazi ekte Zsiguli szag! Szag! Ritkán mondok ilyet, de ez borzalom, vállalhatatlan!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 7.

Up:

Jucus85

2017. június 6.

Tényleg jó!Kölnihez képest tartós is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 6.

Tényleg jó!Kölnihez képest tartós is!

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Butylphenyl Methylpropional, Cinnamal, Citronellol, Coumarin, Geraniol, Hydroxycitronellal, Lyral, Limonene, Linalool