Avon

Ár:   2799 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Yucchan, Módosítva: 2016. február 18.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Fás-orientális illatkategória.

A gyöngyvirág lágysága kacérkodik a gyümölcsök lédús akkordjaival ebben az illatban, az érzéki pézsma ölelésében.

Ajándék! Avon Silky Soft Musk edt és más üvegesek!
Ár: Ajándékba választható, üveges parfüm vásárlása esetén. , Eladó: cufilili
Állapot: Leírásban., Helyszín: --, fizetés: --
Avon Silky Soft Musk EDT parfüm - 50 ml
Ár: 1.400 Ft , Eladó: minaya
Állapot: Új, bontatlan termék, sosem használt (eredeti dobozában), Helyszín: Budapest (VII., VIII., IX., XI.), Szekszárd, Bonyhád vagy Bicske, fizetés: Elsősorban személyes átvétel Budapesten és fizetés készpénzben a helyszínen, de a postázás/Foxpost és egyéb csomagautomata is megoldható előre utalás esetén.
BrittaCooper

2017. május 29.

Atya ég, a legfinibb vaníliás illat! Csillagos 5-ös, olcsó, isteni illatú, nagy a mennyiség. A tartóssága átlagos, nekem olyan 3-5 órát bír ki a bőrömön, a ruhán többet, de ennyi pénzért teljesen megéri. Maximum egyszer kell utófújnom belőle. Nyáron is tökéletes, nem fullasztó.
Kicsit féltem a negatív vélemények miatt, sokaknak túl szintetikus a vanília de nagyon örölök, hogy végül megvettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 29.

Pocakne1995

2017. május 28.

Vetekszik a többi Avon parfümmel tartósságban (ez ciki, mert ő "csak" egy kölni...).
Imádom a vanília illatát, de ebben nem tolakszik, nagyon finom. Leárazva vettem, ennyiért újravenném!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 28.

Erus15

2017. május 22.

Nagyon kellemes az illata és amin meglepődtem, hogy viszonylag tartós is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 22.

Nagyon kellemes az illata és amin meglepődtem, hogy viszonylag tartós is.

AlexaNagy

2017. május 19.

Igazi tavaszi ,könnyed, frissességet sugárzó illat! :) Vidám lesz a kedvem is ha befújom magam, mintha a napocskát idézné elő a borongósabb napokon is! Szeretem ! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 19.

incifinci28

2017. május 12.

nagyon jó kis illat, igazi vidám friss napsütéses :) tartóssága közepes de hát ennyi pénzért nem sajnálom locsolni magam napi kétszer :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 12.

dorottya96

2017. április 5.

NA ez a tökéletes tavaszi illat!!! Annyira de annyira imádom, lecseréltem miatta a Prada Candyt. Régebben anyukám egyik kedvenc illata volt, és nem értettem mi lehet jó ennyire egy avonos parfümben.. Aztán az Attractionban is iszonyú kellemeset csalódtam, és hirtelen felindulásból megrendeltem ezt. De egyből kettőt. Mondanom sem kell, nem bántam meg. Oké, napközben újra kell fújni, de cserébe annyira kellemes púderes illatot kapunk, amiért megéri. Mindenki csak dicséri. Ha tehetném 10 csillagot adnék neki

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 5.

nnagy822

2017. január 21.

Imádom a vanillia illatát, nyáron nagyon sokszor használom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 21.

Imádom a vanillia illatát, nyáron nagyon sokszor használom

Roxxy

2017. január 15.

A nőiség illata.Tartós,meghatározó illa.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 15.

A nőiség illata.Tartós,meghatározó illa.

angifarkas

2017. január 11.

Már a negyedik üveget használom, nagyon szeretem az illatát. Édes, púderes, bár én konkrétan a vaníliához nem tudom hasonlítani. Igaz, hogy gyorsan fogy, közepes a tartóssága, de az én bőrömön viszonylag jól bírja. Nyáron és ősszel használtam a legsűrűbben, most télen mélyebb, fűszeresebbre váltottam, de tavasszal újra előveszem, hogy akkor mit mutat! :) Az ára pedig szerintem baráti, főleg ha valamilyen akcióban fogja ki az ember. Volt már drágább parfümöm kevesebb tartóssággal is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 11.

Edina97

2017. január 6.

Nagyon megfogott az illata. Eddig csak 1x fogyasztottam, de biztos ujra veszem ha megunom a kiprobalok minden ujat folyamatbol :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 6.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Butylphenyl Methylpropional, Cinnamal, Citronellol, Coumarin, Geraniol, Hydroxycitronellal, Lyral, Limonene, Linalool