Avon

Ár:   2799 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Yucchan, Módosítva: 2016. február 18.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Fás-orientális illatkategória.

A gyöngyvirág lágysága kacérkodik a gyümölcsök lédús akkordjaival ebben az illatban, az érzéki pézsma ölelésében.

Ajándék! Avon Silky Soft Musk edt és más üvegesek!
Ár: Ajándékba választható, üveges parfüm vásárlása esetén. , Eladó: cufilili
Állapot: Leírásban., Helyszín: --, fizetés: --
Ár: 1200 , Eladó: bdori
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel
OrosziEszti

2016. december 19.

Imádom az illatát! Egyik kedvenc parfümöm! Hátránya, hogy nem annyira tartós az illata, és nekem hamar elfogyott. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 19.

JudithBeauty

2016. december 15.

Egyértelműen a vanília illat dominál ebben az egyébként tetszetős üvegcsében, és egyértelműen nem az én stílusom. Még valamikor nyáron rendeltem, illatosított oldal alapján, és akkor nem tetszett. Most - télen - elővettem újra, de még mindig nem tetszik. A kolléganőm imádja, majd ő megkapja. Nekem túl édes, émelyítő és fűszeres. A tartóssága közepes. A kölni pedig 2 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 15.

Eriii

2016. december 15.

Rajtam tomeny vanilia es kokusz, nekem ami ilyen eros es edes, az csak telen jatszik. A parom imadja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 15.

Cynthia99

2016. december 11.

Kétszer vettem újra és nem bántam meg. Tegnap jött meg a második üveg. :D Nagyon édes,de mégsem az az émelyítően édes illat.Szerintem nőies,titokzatos,kicsit csábító illat. Nekem ezek a jelzők jutottak róla eszembe. Tavaszi vagy nyári illatnak határozom be,tartóssága szerintem jó,nekem egész napig kitart,bár legjobban a ruhán érződik. Az üvege nagyon egyszerű,de kárpótol az illata. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 11.

angelina69

2016. december 10.

Biztosan az én orrommal van a baj. Nekem ez csak szimplán édes volt. Semmi más csak édes, édes. Olyannyira, hogy gyorsan tovább is adtam. A tartósságával nem volt baj. Ragaszkodott. Túl lineáris volta miatt le fogom pontozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. december 10.

Nixa

2016. július 18.

1500 Ft-ért jutottam hozzá, egyik ismerősöm mutatta meg és nagyon megfogott ez a finom édes és nőies illat, a párom is megdicsérte, jóval előbb, mint a drágább parfümjeimet, szerintem abszolút tavaszias/nyárias illat, télen biztos nem használnám, könnyű, nem tömény, nem fullasztó, épphogy csak érezni, de ez épp elég is, szóval minden szempontból 5-ös!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 18.

kicsiii

2016. július 14.

Nem tudom mihez hasonlítani az illatát, de nem jó. Elfújogatom majd,de biztos nem venném mégegyszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 14.

Nyunyi13

2016. május 27.

Nagyooon szeretem ezt a parfümöt,kellemes,lágy az illata :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. május 27.

Nagyooon szeretem ezt a parfümöt,kellemes,lágy az illata :)

Samantha

2016. május 27.

Most ez az aktuális kedvenc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. május 27.

Most ez az aktuális kedvenc.

redakkrisztinaa

2016. május 12.

Kellemes , tavaszias illata van , nagyon tartós (legalábbis rajtam)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 12.

Kellemes , tavaszias illata van , nagyon tartós (legalábbis rajtam)

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Butylphenyl Methylpropional, Cinnamal, Citronellol, Coumarin, Geraniol, Hydroxycitronellal, Lyral, Limonene, Linalool