Avon

Ár:   2799 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Yucchan, Módosítva: 2016. február 18.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Fás-orientális illatkategória.

A gyöngyvirág lágysága kacérkodik a gyümölcsök lédús akkordjaival ebben az illatban, az érzéki pézsma ölelésében.

Ajándék! Avon Silky Soft Musk edt és más üvegesek!
Ár: Ajándékba választható, üveges parfüm vásárlása esetén. , Eladó: cufilili
Állapot: Leírásban., Helyszín: --, fizetés: --
Ár: 1200 , Eladó: bdori
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel
KisTigris

2016. május 12.

Pont ilyen illatot kerestem a drága parfümériákban és egy olcsó kis Avonosban találtam meg! Édes, de nem túl édes. Nyárra való kis kedvesség, imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 12.

Juuice

2016. május 5.

Elfújogatom, de semmi extra, nem nagy durranás. Tavaszra aranyos, kellemes, de nem fogok újat rendelni. Sokat kell belőle fújni, hogy érződjön, nap közepére pedig így sem marad sok belőle. Hát nem lett parfümszerelem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 5.

vanillacaramella.sweet

2016. április 28.

2016 feb.23: Jó áron jutottam hozzá, 1500-ért. Papíron is megfogott az édessége. a leírása itt KM-en nem olyan, mint a fragrantikán. Én meg a bőrömön egy harmadik leírást adnék. :) Rajtam jázminos, vaníliás, kis pézsmával. Elég tartós ahhoz képest,hogy avonos és edt. Kb 4 óra. Fásságot abban a bizonyos értelemben nem érzek rajta, és gyümölcsösséget sem. Egyszerű, de kellemes illat, jó édes, amit szeretek. Kupakja sajnos műanyag, de valami üveg, vagy sokkal jobban üveghatású jobb lenne, bár nem létkérdés. Fragranticn azt írják, hogy vanília, pézsma és liliom van benne. Interneten meg ezt írják: Gyöngyvirág, málna, pézsma. Fent meg keverten. 4*-ot megér.

2016 ápr 28: Már nem tetszik. -1*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 28.

2016 ápr 28: Már nem tetszik. -1*.

Dormir

2016. április 23.

Amikor megkaptam, ki akartam dobni a fenébe. Végtelen ócska semmiségek éreztem. Szintetikus szar. A parfümök megcsúfolásának.
Aztán eltelt vele egy nap. Ragaszkodott a kezemhez. Kezdtem rá-rászagolni, még mindig morogva. Akkorra már vaníliás lett, finom.
Másnap csak felfújtam. Végig bírta a napot. A vaníliába valami fűszer vegyült. Hát, most akkor mi van????
Tetszik?! Komolyan?
Igen...khmmmm....nagyon.
Puha, érdekes, kedves, vigasztaló, barátságos, otthonos, csinos, ismerős.
Nagyon szeretem. Mint a csúnya párnámat, ami nélkül nem tudok aludni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. április 23.

Tetszik?! Komolyan?
Igen...khmmmm....nagyon.
Puha, érdekes, kedves, vigasztaló, barátságos, otthonos, csinos, ismerős.
Nagyon szeretem. Mint a csúnya párnámat, ami nélkül nem tudok aludni.

panneszka

2016. április 22.

Szép visszafogott üvegben, erős vaníliás illat, ami órákig bírja. Nem lett kedvenc, de mindennapi használatra pont jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 22.

Dius24

2016. március 31.

Tetszik az illat nekem olyan tavaszi illat édeskés bár a csomagolása nem túl mutatós de ennyi pénzért nem is várható el !!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 31.

GNóri

2016. március 29.

'Hála' az avonozós rokonoknak, a húgom és én is kaptunk egy-egy ilyen remek parfümöt húsvétra. Egyet megtartottunk eladásra, egyet meg egyből tovább is adtunk apukánknak, ezzel ment locsolni, arra jó volt:D Nem vagyok egyébként az a típus, aki csípőből leszólja az avonos illatokat, mert vannak köztük is kedvenceim, de ez tényleg nem sikerült jól. Valóban vaníliás fenyőfa-autósillatosító illata van. Szeretem a vaníliát a parfümökben, de ez annyira borzasztóan műanyag és idegen, hogy nem tudok elképzelni olyan helyzetet vagy hangulatot, hogy ezt az illatot kívánjam meg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 29.

LathatatlanOzike

2016. március 23.

Katalógusban: finom, kedvemre való, barátságos illat.
Élőben: volt lehetőségem kipróbálni, természetesen nem vettem meg tesztelés nélkül (már megtanultam, hogy Avon parfümöt nem veszek hirtelen felindulásból, többször is megjártam). Mondanom sem kell, hogy ez egy két lábon járó csalódás. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 23.

Katalógusban: finom, kedvemre való, barátságos illat.

PetrenyiReka

2016. március 21.

A katalógusban megillatoltam... rögtön szerelem.
Ma megjött. Minősíthetetlen. Olyan műanyag flakonos locsolkodó kölni. Az üveg kinézete pedig vicc a ferdén ragasztott virágokkal. Teljes pénzkidobás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 21.

A katalógusban megillatoltam... rögtön szerelem.

Kodi

2016. március 18.

A parfümmánia legutolsó stádiuma, ha az ember képes a katalógus nyomdafestések lapjait dörzsölgetve parfümöt rendelni. Velem ez történt. Talán itt lenne az ideje kezeltetni magam. :D Így törvényszerű a csalódás. Rettentő kiábrándítóan indít ez a parfüm, olyan mintha a 800 Ft-os Charme kölni szofisztikáltabb verziója lenne. Szerencsére gyorsan felpuhul, marad egy virágos,gyümis, pézsmás katyvasz marad, ami nem rossz, csak érződik, hogy kevés összetevős, szóval gagyi. Nem túl tartós, a színvonal marad, s lehet hogy némelyik Rossmanos parfüm talán különb is ennél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 18.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Butylphenyl Methylpropional, Cinnamal, Citronellol, Coumarin, Geraniol, Hydroxycitronellal, Lyral, Limonene, Linalool