Avon

Ár:   2799 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Yucchan, Módosítva: 2016. február 18.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Fás-orientális illatkategória.

A gyöngyvirág lágysága kacérkodik a gyümölcsök lédús akkordjaival ebben az illatban, az érzéki pézsma ölelésében.

Ajándék! Avon Silky Soft Musk edt és más üvegesek!
Ár: Ajándékba választható, üveges parfüm vásárlása esetén. , Eladó: cufilili
Állapot: Leírásban., Helyszín: --, fizetés: --
Avon Silky Soft Musk EDT parfüm - 50 ml
Ár: 1.400 Ft , Eladó: minaya
Állapot: Új, bontatlan termék, sosem használt (eredeti dobozában), Helyszín: Budapest (VII., VIII., IX., XI.), Szekszárd, Bonyhád vagy Bicske, fizetés: Elsősorban személyes átvétel Budapesten és fizetés készpénzben a helyszínen, de a postázás/Foxpost és egyéb csomagautomata is megoldható előre utalás esetén.
agiv

2016. március 12.

Nemtudom eldönteni h tetszik vagy sem,de inkább nem felé hajlok.nem is igazán tartós.és tleg van abban a zsiguli szagban valami igazság :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 12.

nikolett

2016. március 9.

Nekem mindegy, hogy tavaszi vagy nem, felváltva szaglászom ezt és az ultra szekszit, gyönyörködök bennük, ahh.. jó vételt csináltam most az Avontól. :D
Ennek tényleg orientálisnak mondható az illata, nagyon bejön, szerintem tartós is lesz (bár még nem fújtam magamra). Jövök még frissíteni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 9.

Jelizz

2016. március 5.

Jó áron muszáj volt beszereznem, tetszik az illata, engem meg győzött mint "tavaszi illat,, szeretem az édesebb virágos illatokat. Tetszik, viszont nem tartós :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 5.

MisticFly

2016. február 29.

megveszek ezért az illatért, ezért rendelem meg! alig várom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 29.

megveszek ezért az illatért, ezért rendelem meg! alig várom!

Nikita0828

2016. február 28.

Nekem is bejön, nem fojtogató, szerintem ideális tavaszra, még a hidegebb részére :) Még csak illatmintát rendeltem belőle, de lehet, hogy beszerzem, elfújkálni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 28.

Beus70

2016. február 26.

Tavaszra kiadni ezt az illatot, nem is értem, hogy jutott ez eszükbe? Ettől függetlenül sem tetszik, télen sem tudnám elképzelni. Szerintem is autóillatosító szaga van, nagyon tömény, olyan igazi nyolcvanas évek zsiguli szag. :) Sehol nincs itt gyöngyvirág, lédús gyümölcsök, meg pézsma. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. február 26.

liptakzsofi

2016. február 26.

Katalógusban nagyon tetszett és alig vártam, hogy megérkezzen, de most őszintén nem tudom, hogy mit gondolok róla, kicsit fullasztó így elsőre. Az üvege elég gagyi hatást nyújt, de 1350-ért jutottam hozzá és minden szívfájdalom nélkül elfújogatom hétköznapokra. Feltéve, hogy nem fulladok meg tőle :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 26.

Masnuci

2016. február 24.

Szeretem az édes, vaníliás illatokat, de ez nekem már nagyon vanília. Mást nem is érzek ki belőle. Köze nincs a fás jelzőhöz!
Első szaglásra kellemesen meleg, lágy édes illat, de aztán nagyon hamar átmegy autóillatosítóba.
Az ára viszont kedvező, viszonylag tartós is, de nem tudok vele azonosulni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. február 24.

Az ára viszont kedvező, viszonylag tartós is, de nem tudok vele azonosulni.

Damayanti

2016. február 24.

Katalógusban éreztem az illatát, szerintem az alapján egy egész kellemes vaníliás-pézsmás-virágos tavaszi illat, amit esetleg hátköznapokra a lágyságával el tudnék képzelni, de végül nem rendeltem meg. A bőrömmel nem tudom hogy működne.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 24.

szivecske

2016. február 24.

Szerintem tök jó, de nekem túl édes, ezért szerintem a teljes kiszerelést nem venném meg... nem tavaszi illat

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 24.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Butylphenyl Methylpropional, Cinnamal, Citronellol, Coumarin, Geraniol, Hydroxycitronellal, Lyral, Limonene, Linalool