Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: narika94, Módosítva: 2014. január 27.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Tusfürdők

Az intim testrészek higiéniájának megőrzése során mindenekelőtt arra kell ügyelni, hogy ne tegyük tönkre azok természetes, savas pH-értékét, hiszen ez véd a fertőzésekkel szemben. Az intim testrészek tisztán tartására nem alkalmas a szappan, mert lúgos kémhatása megváltoztathatja vagy semlegesítheti a bőr normál pH-értékét. Ez könnyen irritációt okozhat és szabad utat enged a fertőzéseknek. Lényeges tehát, hogy speciális, intim mosakodógélt használjunk, melynek természetes bőrnyugtató hatása segít abban, hogy a természetes, savas védőréteg könnyen megőrizhető legyen.

Vivianka

2013. november 21.

Nekem is a maximumot nyújtja ez a kis intim lemosó. Jól tisztít, nem túl erős az illata, nem megfizethetetlen, szóval, minden egyben aminek csak kell.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 21.

diane

2013. október 24.

Számomra ez a termék csillagos 10-es! Alapvetően natúrkozmetikumokat használok, de mivel az Alverde nem gyárt intimlemosót, ezért kénytelen voltam mást kipróbálni. :) A kiszerelése mellett nagyon tetszik ez a diszkrét, visszafogott illata. Szerintem egy intimmosakodónak ilyennek is kell lennie, ez nem tusfürdő, hogy észvilág illatozzon. :) Elég érzékeny vagyok "odalent", de csak az Avon intim termékeiről mondhatom el, hogy tökéletesen hidratálnak, tisztítanak, és egyáltalán nem irritálnak. Szóval ez az 5 csillag a többi Avonos intim gélnek is szól (mert már mindet kipróbáltam - mindig azt veszem meg, amelyik épp akciós).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. október 24.

Arian87

2013. október 14.

Ez egy katasztrófa, mint a víz! Nem szeretem.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 14.

Ez egy katasztrófa, mint a víz! Nem szeretem.

timity

2013. június 22.

Én a krémes változatát jobban szerettem, ezt nem annyira. Egyszer vettem, többet nem, mert olyan mint ha csak sima vizet használnák.. Van egy enyhe kis illata, ami számomra semmihez sem hasonlítható, legalább is természetes illathoz nem. Egy jó van benne, a felhasználóbarát pumpás kiszerelése. Az összetevői egészen tűrhetőek, de amennyiért ezt meg lehet venni, inkább egy másik márka, hasonló alapanyagokból..Nálam ez 3-ast ér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 22.

Maszat0725

2013. június 22.

Amikor még Avon lázban égtem, talán kétszer vettem meg, akciósan megérte. A pumpás kiszerelés tetszett, irritációt nem okozott, az állaga is jó, de még így is csak 2 csillagot tudok neki adni. Sajnos az illatával egyáltalán nem barátkoztam meg. Biztosan nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 22.

kirax

2013. június 4.

nagyon jó

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 4.

nagyon jó

Ivett93

2013. május 22.

Egyetértek az előttem szólókkal. Pumpás kiszerelés praktikus. Teszi a dolgát, megfelelően tisztit. Sok intim lemosó és tusoló irritációt okozott, de ez a termék nem...lekopogom, eddig nagyon jó barátom :) Illata elmegy. Többször újravásároltam és újra is fogom. Azért adok 4 pontot, mert úgy érzem ez még nem a tökéletes intim lemosó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 22.

Njoythestyle

2013. március 30.

Akciósan jöhet bármikor: krémes, nem túl folyós az állaga és teszi a dolgát. Plussz pont a pumpás kiszerelés amely segítségével elegendő mennyiségű krémhez juthatunk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 30.

2013. március 14.

Kellemes, szolid illata van, jól tisztít, frissít. Meg vagyok vele elégedve, hosszú évek óta ezt használom. Akciósan szoktam venni, úgy megfelelő az ára is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 14.

csuta

2013. január 16.

Ez a fajta nekem se jött be annyira, Én a krémes változatát, az illatmentest szoktam használni. Problémám nekem nem volt vele, nem irritált, meg semmi. Csak akciósan szoktam megvenni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 16.

Antioxidánsok: BHT
Gyulladáscsökkentők: Hamamelis Virginiana (Witch Hazel), Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract
Hidratálók: Saccharomyces Ferment Filtrate, Glycerin

Az élesztőgomba szűrlete. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint az összetevő segít a bőrben tartalni a nedvességet.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Fehér tölgy kivonat. Kevés információ érhető el arról, hogy mire szolgál a fehér tölgy, mint kozmetikai összetevő. A CosIng a fehér tölgy kérget bőrjavító összetevőnek és szövet összehúzónak kategorizálja.