Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: narika94, Módosítva: 2014. január 27.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Tusfürdők

Az intim testrészek higiéniájának megőrzése során mindenekelőtt arra kell ügyelni, hogy ne tegyük tönkre azok természetes, savas pH-értékét, hiszen ez véd a fertőzésekkel szemben. Az intim testrészek tisztán tartására nem alkalmas a szappan, mert lúgos kémhatása megváltoztathatja vagy semlegesítheti a bőr normál pH-értékét. Ez könnyen irritációt okozhat és szabad utat enged a fertőzéseknek. Lényeges tehát, hogy speciális, intim mosakodógélt használjunk, melynek természetes bőrnyugtató hatása segít abban, hogy a természetes, savas védőréteg könnyen megőrizhető legyen.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

cseresznyevirág

2012. május 22.

az illata jó, jól tisztít, nekem nincs vele semmi problémám

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 22.

az illata jó, jól tisztít, nekem nincs vele semmi problémám

t.greti

2012. április 14.

hű micsoda összetevők :O
én a krémes illatmentes változatát használom. de azt hiszem, ha elfogy, többé nem veszem.
most ledöbbentem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 14.

hű micsoda összetevők :O
most ledöbbentem.

csaksimanhena

2012. február 9.

Irritált... túl sok az illat

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 9.

Irritált... túl sok az illat

krekuci

2012. február 5.

Az illatától hideglelést kaptam,ezért nem is használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 5.

Az illatától hideglelést kaptam,ezért nem is használtam.

Shea

2012. január 28.

Sokáig használtam, viszont a Sodium Laureth Sulfate és a Imidazolidinyl Urea (formaldehidet bocsát ki) SOHA többé! :(:(:(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 28.

Krisz

2012. január 26.

Az illattával én is meg vagyok elégedve, az mellett pedig teljesen átlagos termék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 26.

Szép

2012. január 17.

Kellemes nincs a bőrnek tőle semmi baja nem irritál

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. január 17.

Kellemes nincs a bőrnek tőle semmi baja nem irritál

kicsigekko

2012. január 5.

Teszi a dolgát,az ára is kedvező. Más extrát nem tudok mondani róla.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 5.

Teszi a dolgát,az ára is kedvező. Más extrát nem tudok mondani róla.

p3trababa

2012. január 3.

Az illatát leszámítva jó termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 3.

Az illatát leszámítva jó termék.

kozmetikusbuda

2011. december 12.

Nekem túl illatos... Egy intim lemosóba szerintem fölösleges bármilyen parfüm, nem tesz jót. Túl műnek érzem. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 12.

Antioxidánsok: BHT
Gyulladáscsökkentők: Hamamelis Virginiana (Witch Hazel), Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract
Hidratálók: Saccharomyces Ferment Filtrate, Glycerin

Az élesztőgomba szűrlete. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint az összetevő segít a bőrben tartalni a nedvességet.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Fehér tölgy kivonat. Kevés információ érhető el arról, hogy mire szolgál a fehér tölgy, mint kozmetikai összetevő. A CosIng a fehér tölgy kérget bőrjavító összetevőnek és szövet összehúzónak kategorizálja.