Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: narika94, Módosítva: 2014. január 27.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Tusfürdők

Az intim testrészek higiéniájának megőrzése során mindenekelőtt arra kell ügyelni, hogy ne tegyük tönkre azok természetes, savas pH-értékét, hiszen ez véd a fertőzésekkel szemben. Az intim testrészek tisztán tartására nem alkalmas a szappan, mert lúgos kémhatása megváltoztathatja vagy semlegesítheti a bőr normál pH-értékét. Ez könnyen irritációt okozhat és szabad utat enged a fertőzéseknek. Lényeges tehát, hogy speciális, intim mosakodógélt használjunk, melynek természetes bőrnyugtató hatása segít abban, hogy a természetes, savas védőréteg könnyen megőrizhető legyen.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)
powderwoman

Saffy15

2011. november 23.

Én a krémeset használom és nagyon szeretem, mielőtt használni keztem többször volt gondom a gombával, de mióta használom már nagyon ritkák az ilyen gondjaim. Nálam ez a favorit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 23.

jagemahu

2011. november 16.

Egész jó termék, és olcsó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. november 16.

Egész jó termék, és olcsó.

yzabella84

2011. november 13.

Én már közel 5éve használom és nagyon szeretem.A zselés állagú a kedvenc a krémes nem annyira. Semmilyen bőrproblémám nem lett tőle ez idő alatt.Nagy kedvenc,ez a "mindig rendelt" termék nekem!! Ára: 499-700ft között mozog akció függvényében...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. november 13.

kolesgolyo

2011. szeptember 23.

Tetszik az illata, nem irritál, és frissítő hatása van. És intim borotválkozáshoz tökéletesen bevált. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 23.

BabaCica92

2011. szeptember 17.

Egyik ismerősömnél fürödtem, ő ezt használja, gondoltam kipróbálom. Nem kellett volna: 10 percen belül elkezdett csípni és marni. Borzalmas!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 17.

Morci

2011. augusztus 3.

Csatlakozom az előttem szólóhoz, annyit ér, amennyibe kerül. Semmi extra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. augusztus 3.

Csatlakozom az előttem szólóhoz, annyit ér, amennyibe kerül. Semmi extra.

CherryBlossom

2011. július 13.

Ár-érték aránya nem rossz, de amúgy átlagos. Rosszat nem tudok róla mondani, mert nem volt vele bajom, de a Nivea termékének jobban szeretem az illatát, és kellemesebbnek is tartom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 13.

Holly

2011. július 8.

Nagyon jó :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 8.

agi.greendaygirl

2011. július 1.

a krémes fajtával nem volt bajom, átlagos, viszont a sima átlátszó nagyon rossz :S nem is használom már

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 1.

Holly

2011. június 23.

Nagyon jó :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. június 23.

Antioxidánsok: BHT
Gyulladáscsökkentők: Hamamelis Virginiana (Witch Hazel), Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract
Hidratálók: Saccharomyces Ferment Filtrate, Glycerin

Az élesztőgomba szűrlete. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint az összetevő segít a bőrben tartalni a nedvességet.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Fehér tölgy kivonat. Kevés információ érhető el arról, hogy mire szolgál a fehér tölgy, mint kozmetikai összetevő. A CosIng a fehér tölgy kérget bőrjavító összetevőnek és szövet összehúzónak kategorizálja.