Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: narika94, Módosítva: 2014. január 27.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Tusfürdők

Az intim testrészek higiéniájának megőrzése során mindenekelőtt arra kell ügyelni, hogy ne tegyük tönkre azok természetes, savas pH-értékét, hiszen ez véd a fertőzésekkel szemben. Az intim testrészek tisztán tartására nem alkalmas a szappan, mert lúgos kémhatása megváltoztathatja vagy semlegesítheti a bőr normál pH-értékét. Ez könnyen irritációt okozhat és szabad utat enged a fertőzéseknek. Lényeges tehát, hogy speciális, intim mosakodógélt használjunk, melynek természetes bőrnyugtató hatása segít abban, hogy a természetes, savas védőréteg könnyen megőrizhető legyen.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

azursatellite

2011. május 18.

Teljesen jó. Megéri az árát. Mást is kipróbáltam már, de mindig ennél maradok végül :) Árban verhetetlen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. május 18.

vanillashake

2011. április 26.

Nagyon szeretjük.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. április 26.

Nagyon szeretjük.

strawberry92

2011. április 14.

Nagyon szeretem, semmivel sem rosszabb a Nivea,Lactacyd és társainál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. április 14.

Nagyon szeretem, semmivel sem rosszabb a Nivea,Lactacyd és társainál.

Wish

2011. március 15.

Használom, szeretem, az ára nagyon kedvező.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. március 15.

Használom, szeretem, az ára nagyon kedvező.

macsiszka

2011. március 7.

Elmegy, átlagos termék. Nem volt bajom vele, amíg használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. március 7.

Elmegy, átlagos termék. Nem volt bajom vele, amíg használtam.

Baboo

2011. március 5.

Nagyon jó ár/érték arányú termék. Kellemes illat és állag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. március 5.

Nagyon jó ár/érték arányú termék. Kellemes illat és állag.

kida17

2011. február 22.

nekem nagyon bevált, csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. február 22.

nekem nagyon bevált, csak ajánlani tudom.

Antioxidánsok: BHT
Gyulladáscsökkentők: Hamamelis Virginiana (Witch Hazel), Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract
Hidratálók: Saccharomyces Ferment Filtrate, Glycerin

Az élesztőgomba szűrlete. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint az összetevő segít a bőrben tartalni a nedvességet.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Fehér tölgy kivonat. Kevés információ érhető el arról, hogy mire szolgál a fehér tölgy, mint kozmetikai összetevő. A CosIng a fehér tölgy kérget bőrjavító összetevőnek és szövet összehúzónak kategorizálja.