Avon

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cnita, Módosítva: 2012. december 31.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolók

Hidratál és aranyfényű csillogást nyújt. Értékes olajokkal és ásványokkal készült, kellemes illatú olajspray.

ananas

2015. április 26.

Hiába az a sok csillám benne, a csillogást nem nagyon látom a bőrömön, inkább csak az olajtól jobban fénylik. Sajnos az illata sem a kedvencem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 26.

henrietta93

2015. február 3.

Nekem ez a kedvencem, sokkal jobb mint egy testápoló, könnyebb használni, hamar beszívódik. Én ezt inkább száraz bőrűeknek ajánlom, akinek normál a bőre lehet túl olajosnak fogja érezni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 3.

Lory

2015. január 1.

Borzasztó:( egyáltalán nem szívta be a bőröm,undorító tocsogós olajos érzetet hagyott maga után,teljesen használhatatlan számomra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 1.

nanne

2014. december 20.

Nyárra vettem én is, párszor használtam, de inkább félretettem a hidegebb időkre.Illata nem tetszett, de elviseltem.Nekem egész hamar beszívta a bőröm, olyan húú de puha sem lett, szóval nem veszem újra.
Ami a legjobban idegesített benne,hogy használat után a padló csúszós lett. Lehet,hogy én nem tudtam használni rendesen, de szerintem egy spraynél elkerülhetetlen, hogy ne hulljon belőle a padlóra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 20.

zombia

2014. július 29.

Lábamra szoktam fújni, indulás előtt, ha szoknyába vagyok. Sok idő, mire beszívja de nem izzadom ki meg ilyenek,tehát nem zavaró, mint egy testápolónál és csillog. Miután beszívta, nagyon kellemes tapintású a bőröm. Ha elfogy, tuti veszek még. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 29.

lollippi

2014. március 25.

Könnyen beszívta magát, finom az illata, és azonnal puhává tette a bőröm. (Nem kell telefújni vele magam, karomra két spricc ment, hasra-mellkasra három, mindenhová el tudtam kenni, és pikk-pakk beszívódott.) Ami miatt levontam egy csillagot, mert csillámlást nem tapasztaltam egyáltalán, bár igazából ez a tulajdonsága nekem nem is hiányzik, de ha már megígérte, illene beváltania. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. március 25.

f.aniko94

2014. március 2.

Csak az illata miatt kap csillagot, nem mintha valami tartós lenne. Alig szívja be a bőröm, és ragadok tőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 2.

ppetruska21

2013. december 26.

Olyan volt mintha az üvegen étolajat tettek volna, valami olcsó csillámporral plusz kint felejtettem a hidegen. és meg fagyott a tetején pedig víz volt.Aki nem hiszi tegye be a mélyhűtöbe.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 26.

Darky

2013. november 15.

Namármost...egyrészt alkohol szagú, másrészt allergiás reakciókat vált ki... A csillámjai szépek a bőrön, de az olajos érzete miatt idegesít. Elkunyizták Tőlem, mivel állt a polcon. Biztosan nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 15.

jackie brown

2013. november 12.

Ajándékba kaptam. Hát nem nagyon jött be. Lehetne csillámosabb. A nyári melegben nem volt kellemes az olajos érzés a bőrömön. Elhasználom, de nem vennék magamnak.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 12.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Hydrolyzed Silk