Avon

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cnita, Módosítva: 2012. december 31.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolók

Hidratál és aranyfényű csillogást nyújt. Értékes olajokkal és ásványokkal készült, kellemes illatú olajspray.

Abalam

2013. október 20.

Az aranyfényű csillogás nagyon ott van - régebben, amikor gyakran szerepeltem színpadon fürdőruhában, mindig használtam, gyönyörű lett tőle a bőröm. A hidratálást túlzottan nem érzem ugyan, de az a fény, amit ad a bőrnek, bőven kárpótol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 20.

Gituccci

2013. szeptember 15.

Imádom ezt a csillogást utána ha magamra fújom :D hidratál is, selymes lesz a bőröm tőle :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 15.

Ejwi

2013. augusztus 9.

Hát csillám az van benne bőven. Én a napbarnított bőrszín élénkítésére vettem meg a kicsi verzióját, bejött. Amúgy sosem fújnék magamra ilyesmit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 9.

bea_karda

2013. június 28.

Hat nekem nagyon tetszett az illat meg hogy olyan szepen csillog...ezzel egeszen megvoltam elegedve...de amikor a strandon befujtam magam...s ra fel oraval bementem a vizbe.... es miutan kijottem es ahogy keztem szaradni total kifeheredtem....tehat 5/2...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 28.

Liamia

2013. április 9.

Tény, hogy szépen csillog, viszont valóban nagyon olajos (ez rá is van írva a termékre). Jobb, ha el van kenve fújás után. Az illata nekem tetszik, egyedül azt nem szeretem az ilyen testpermeteknél, hogy szinte meg lehet fulladni, mikor az ember magára fújja, elég erős alkoholos szaga van befújáskor az összesnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 9.

fuge7

2013. április 3.

Én szeretem használni, főleg buliban, vagy nyáron, a napbarnított bőrön szépen mutat. Amúgy semmi extra, átlagos illat, átlagos összetevők...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 3.

berniivagyok

2013. április 2.

az illata jó,bár nagy dolgokat nem tudok róla mondani.. tetszenek a kis csillámok benne,de hamar elmegy az illata. 5/3.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. április 2.

Cintii

2013. március 29.

Én buliba szoktam fújni magamra oda elmegy,az illata nem annyira szörnyű kicsit szúrós,de kibírható. ha nem rázom fel akkor simán parfümnek is szokom használni.5/5*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. március 29.

Szidy

2013. március 20.

En szeretem!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 20.

En szeretem!

anita_fliszar

2013. március 7.

Nem ajánlom senkinek! Ragacsos és nagyon rossz szagú!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. március 7.

Nem ajánlom senkinek! Ragacsos és nagyon rossz szagú!

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Hydrolyzed Silk