Avon

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cnita, Módosítva: 2012. december 31.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolók

Hidratál és aranyfényű csillogást nyújt. Értékes olajokkal és ásványokkal készült, kellemes illatú olajspray.

Anita19

2013. március 2.

A szaga nagyon rossz, nem szívódik fel, csak annyiból jó hogy csillog.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 2.

A szaga nagyon rossz, nem szívódik fel, csak annyiból jó hogy csillog.

CocoSunrise

2013. január 7.

Nem jó a szaga, olajos érzést hagy maga után ami nem szívódik fel, nem hidratál. Nem használhatatlan azért, szépen néz ki a bőr tőle, csak néha idegesítő, hogy ragacsos. Randira nem ajánlom, mert senki sem akar zsíros ragacsos bőrhöz érni... de esti bulira a barátnőkkel miért ne...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 7.

TijuMK

2013. január 1.

Nekem csak kis kiszerelésben van, elég is. De amúgy nem rossz, a vállaimra és a mellemre szoktam tenni egy keveset, szépen kiemeli a bőröm. A szaga tényleg elég furcsa. Szerintem semmit nem hidratál, bár legalább nem is szárít. Nem látom sok értelmét, de azért elhasználom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 1.

l_i_n_a

2012. december 31.

Nagyon szeretem szépen csillog a börön! De az illatával nem vagyok megelégedve ettöl függetlenül ajánlom jó ha van otthon vmi randi elött :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 31.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Hydrolyzed Silk