Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2016. augusztus 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolók

Testápoló olajspray passiógyümölccsel. Ellenállhatatlanul csábítóvá tesz

A passiógyümölcs olaj különleges afrodiziákum, amely táplálja és selymesen simává varázsolja a bőrt.

summergirl21

2014. december 16.

Az illata oltári finom!!!! :)) mindig fújkálom vele a kezem, és munka közben szaglászom!!! :D :))) egy picit mintha egy finom szappan vagy púder illatra emlékeztetne, és én imádom az ilyen illatokat!!:))) gyorsan beszívódik, szóval tökéletes!:))

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 16.

Borsolina

2014. szeptember 6.

Az illatába rögtön beleszerettem,nagyon jól hidratál,a csillámokat viszont egyelőre még nem fedeztem fel a bőrömön,mondjuk az a legkevesebb probléma.Nagyon nagy a szerelem itt is.:))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 6.

Sangita

2014. augusztus 3.

IMÁDOM Nem szeretek testápolóval pepecselni,és utálom,ha ragadok. Ezt a kis cukiságot, meg csak fújom,és már megyek is. Nagyon jól hidratál, ráadásul az illata is isteni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 3.

Puszedly

2014. március 17.

Isteni ez az olajos testápoló,elvagyok ájulva tőle :) finom illata van,beszívódik normálisan,nem hagy olajos foltot és a csillámok?! telitalálat !!!!!!!!!!!!!!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 17.

Sindy6

2014. február 20.

Szerelmes vagyok!!! Én már most tudom, hogy örökké tartó szerelemről beszélek :)

Van törzsszámom, szívesen segitek bárkinek hozzájutni-ingyen postával, postaponton-

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 20.

zsannasko

2013. november 13.

Kellemes az illata, de nagyon erős. Nem táplált eléggé, nehezen szívódott fel, sokáig ragadós volt a bőröm tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 13.

babyface

2013. augusztus 11.

mindkét terméknek isteni az illata kár hogy már egyiket sem lehet kapni. sos-be szoktam használni mikor pl reggel lezuhanyoztam de már nincs időm testápolózni csak gyorsan végigspriccelem magamat ezzel. :) picit lebarnult bőrömön nagyon szépek, diszkrétek a csillámok (mostanában rá vagyok kattanva a csillámos nyári cuccokra) ami viszont zavar, hogy nagyon nehezen vagy egyáltalán nem szívódik be ezért a csillámokkal együtt olyan hatást kelt mintha izzadnék, ami egy buliba még jó, de a munkahelyemen nem akarok olajos cicababa lenni. instant szexi hatásnak viszont kiváló és az illata is megbabonáz :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 11.

barbarittaa22

2013. június 11.

Még a testápolóval együtt rendeltem, amit nagyon sajnálom, hogy kivontak mert isteni illata volt, és nagyon selymes, puha volt tőle a bőröm, de ez is szuper, 5*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 11.

bettuska

2013. május 20.

Az illata valami mennyei, sokáig érződik a bőrön, puha és selymes lesz tőle a bőr.
imádom! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 20.

imádom! :)

bettina29

2013. május 17.

Nagyon finom illata van, bár nem számítottam rá, hogy csillogós lesz, de a bőrre fújva már nem látszik a csillámpor úgy, mint a gold testápolónál! Eléggé olajos viszont, de szerintem ettől függetlenül jó:)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. május 17.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Hydrolyzed Silk

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.