Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2016. augusztus 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolók

Testápoló olajspray passiógyümölccsel. Ellenállhatatlanul csábítóvá tesz

A passiógyümölcs olaj különleges afrodiziákum, amely táplálja és selymesen simává varázsolja a bőrt.

gabyca34

2013. április 18.

Az illata nekem olyan trópusi :P Jó időre tartogattam, hűvösebb időben nem szerettem használni. Buli előtt SOS ez volt a megoldás a testvérkéjével együtt, nagyon jól tette a dolgát. Kíváncsi vagyok melegbe vajon hogy fog viselkedni. Határozottan szeretem, és a csillámok is napos időben fognak érvényesülni, már alig várom :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 18.

agi.greendaygirl

2013. április 16.

valóban kellemes illata van és gyors segítség lehet a bőrnek. tényleg csúszós :D fel kell rázni mert a pici arany csillámok leülepednek az aljára, egyébként a bőrömön nem nagyon látszik a csillám, de annyi baj legyen. Az illata mellett még azért vettem meg, mert gyorsan lehet használni, és én egy igazi lusta testápolózó vagyok :D szóval erre nagyon nagyon jó :)) persze egy "rendes" testápolót nem helyettesít

update: felturbóztam pár csepp mandulaolajjal, így még tovább marad selymes a bőröm tőle :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 16.

Tinuskaaa

2013. április 2.

eleinte nem tetszett az illata, de mostanra már kezdek hozzászokni :) szépen fénylik tőle a bőröm

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 2.

farkash82

2013. március 25.

Nagyon jól írták a katalógusban ez tényleg egy igazi afrodiziákum. Az illata mesés és tartós, a bőrt puhává varázsolja. Kellemesen csúszik a bőr a bőrön a használata után. A férjemnek egyedül csak az íze nem tetszik de ezt elnézzük neki. Az összetevői ellenére is biztos újraveszem.
Mikor ebben a hidegben megkaptam az állaga olaj helyett valami fehér vattaszerű valamire hasonlított, mintha megfagyott volna, ami a melegben szépen visszaolvadt. Csak azért írom, ha valaki így kapja meg az ne ijedjen meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 25.

Dettie21

2013. március 21.

Isteni illata van!
Edzés előtt szoktam befújni magam és utána is tökéletesen lehet érezni!
Nem fullasztó, nagyon kellemes illata van, a csillámok miatt pedig egyáltalán nem kell aggódni, cseppet sem látszik (amit a közelgő nyár miatt picit sajnálom, mert akkor jól néz ki ha picit csillog a bőr :) )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 21.

Isteni illata van!
Edzés előtt szoktam befújni magam és utána is tökéletesen lehet érezni!

barbarittaa22

2013. március 14.

Imádom az illatát, gyorsan felszívódik, nem ragad, biztos fogom még vásárolni!! Mikor megláttam a csillámokat benne, kicsit én is kétségbe estem, de nagyon szuper, nem látszik szerencsére..Ajánlom!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 14.

Nefertiti

2013. február 20.

A leirasban en sem figyeltem fel a csillam tartalmara... lehet h nem is irta :\
meglepodtem mikor meglatta, de szerencsere nem vittek tulzasba a csillamokat benne :)) az illata az vmi mennyei, telre keves de nyarra tokeletes lesz :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 20.

A leirasban en sem figyeltem fel a csillam tartalmara... lehet h nem is irta :\

d.krisztina

2013. február 20.

Ma kaptam meg és azonnal kipróbáltam.Amikor megláttam benne a millió arany csillámot,majd a guta ütött meg! Bizonyos kor felett az ember már nem akar úgy kinézni mint egy diszkóba tartó tinilány... És mint már panaszkodtam más terméknél is,az Avon már csak csillámos dolgokat gyárt... :(( Sajnos! De aztán végül kellemes meglepetés ért mert a csillámok nem látszanak a bőrön. El sem hiszem! :) Az illata szuper de én egy kicsit viszketek tőle,remélem ez elmúlik. Egy valóban gazdag testápolót nem helyettesít az olajtartalom ellenére sem. A kiszáradt lábszár egy órával a használat után ismét kiszáradtnak látszik... De randira nagyon is tökéletes! Finom,illatos,selymes bőrt csinál - egy pár óráig. Én erre fogom használni! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 20.

wishes

2013. február 11.

Finom az illata, de csak mikor már kicsit lecsendesedett. Lustáknak kiváló testápoló, mert csak magunkra kell fújkálni, én ha nincs kedvem, el se kenem magamon. :) Viszont sajnos nem ápol annyira jól, mint egy gazdag testápoló :(
Amúgy iszonyú csúszásveszélyes, mikor először használtam, a fürdőszobakőre is hullott belőle, és majdnem fenékre csüccsentem :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 11.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Hydrolyzed Silk

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.