Avon

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: malik.regina5, az összetevőket feltöltötte: agi.greendaygirl, Módosítva: 2015. április 1.

Ár:   1999 Ft
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Szemkrémek
Bőrprobléma:   Vízhiány

Truly Radiant szemkörnyékápoló gél fekete berkenyekivonattal.

• Belülről:fekete berkenye:vitaminokban és ásványi anyagokban gazdag.Táplálja a bőrt és segít serkenteni a bőrmegújulási folyamatokat,és helyreállítani az egészséges bőr kinézetét.
  • Kívülről:Optic Pearls technológia:használat után közvetlenül segít elfedni a bőrtökéletlenségeket,és felfedni a bőr ragyogó fényét.

vegyesz001

2014. szeptember 21.

Sajnos nálam a kukában landolt, pedig szerettem volna szeretni! :(. Ha reggel használtam, ha este lefekvés előtt mindig csípte, égette a szemem. Nagyon zavaró volt, h pár másodpercig mindig ezt csinálta a szememmel. Nem tudom konkrétan melyik összetevőjére, de valamelyikre nagyon nem volt toleráns a szemem. Ha csak simán vizzel mostam meg az arcom, majd utána kentem fel a szemeim alá akkor is ugyan úgy csípett.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 21.

kivandorlove

2014. július 30.

Nem voltak nagy elvárásaim, de meggyőzött. Reggel este használom és halványodtak tőle a karikáim és a ráncocskákat is "feltölti". Megérte azt a "hatalmas összeseget" amibe kerül.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 30.

bandita

2014. július 15.

Hú, állatira meglepődtem, amikor abszolút nulla elvárással felkentem ezt a jelképes áron kapható szemkrémet!
Jó ideje küzdök már a szemkörnyéki ráncocskákkal, amelyek nem engedik normálisan korrektorozni a brutális szemkarikáimat.Nagy korrektorvadászatba kezdtem, hogy találjak olyat, ami elég erősen fed, de nem csíkozódik be ezen a területen, és már majdnem feladtam, amikor jött ez a csodakence, mely mindent megváltoztatott.

Reggel-este használom, nagyon könnyed, gél állagú termék, villámgyorsan beszívódik, ragacsot nem hagy maga után.
Ennek a maradéktalan felszívódásnak, és a kiváló hidratálásnak köszönhetően a a szemkörnyékemet mintha kivasalták volna!
Még az imádva szeretett és eddig kényszerűségből mellőzött Catrice kamut is hibátlanul tudom most viselni, amennyiben picit még rádolgozok az Essence szemhéjalapommal.

Estére picit feltuningolom, csipkebogyó olajjal elkeverve paskolom be, reggel csak önmagában.
Nem hittem volna, hogy ilyen olcsón ilyen jó szemkrémet találok erre az elkeserítő problémára.
Ez a cucc hibátlan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. július 15.

Ez a cucc hibátlan.

Noncsikaaa

2014. április 13.

Pár napja használom csak, de nagyon elégedett vagyok vele! Azért vettem, mert gél állagú, és a gélekre jól lehet sminkelni, ellentétben a krémekkel, mert azokról egyszerűen lefolyik a szemfesték. Mindamellett, hogy kipihentté teszi a tekintetet és eltünteti a karikákat, nagyon jól lehet rá sminkelni, úgyhogy nappalra nagyon ajánlom szemfesték alá is, vagy önmagában!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 13.

agi.greendaygirl

2013. június 6.

jók az összetevői, eléggé hasonlít maga a krém az elődjére ( Beautiful Hydration) az állagán szerintem javítottak, legalábbis nekem jobban tetszik, hogy picit sűrűbb, jobban egyben van. Nem csíp, a reggeli puffadtságot szépen leviszi, jól hidratál, maximálisan elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 6.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, PEG-8, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Panthenol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Squalane eo 1 0

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A vörös acsalapu levelének kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő.