Avon

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, az összetevőket feltöltötte: blilla91, Módosítva: 2015. október 14.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Homok hatású körömlakk

• kristályhatású formula, mely 3D-hatást kölcsönöz körmeidnek.
  • akár egyetlen rétegben is gyönyörűen csillog
  • az ünnepi időszak legdivatosabb színeiben
  • egyedi formájú üvegben

Avon Uninhibited Körömlakk
Ár: 500 Ft/csere is lehetséges:) , Eladó: marcsiii1100
Állapot: új, bontatlan:), Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten, vagy foxpost/mpl automata, postázás előreutalás esetén:)

Dea

2017. április 17.

A rózsaszín van meg,nagyon szép felkenve,csinos az üvege is imádom ^^

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 17.

A rózsaszín van meg,nagyon szép felkenve,csinos az üvege is imádom ^^

Vizililiom

2016. december 27.

A kedvenceim! Több árnyalatban is beszereztem. Gyorsan száradnak, és lerobbanthatatlanok. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 27.

dina1463

2016. december 21.

Hasonlóan a többi Avonos csillogó körömlakkhoz nagyon szép, tartós, gyorsan szárad és nem pattog.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. december 21.

csokibeka

2016. december 18.

Azén körmeimről a legtartósabb lakkok is eltűnnek max 2 nap alatt, ez az eddigi legtartósabb lakkom és még kopni is szépen kopik :) Viszont nagyon nehezen tudom lemosni :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 18.

zdoreebaba

2016. december 18.

Imádom őket! Tavaly kettőt is beszereztem, egy világosabb és egy sötétebb árnyalatot. A világos a Crystalized Pink nevet viseli, ami egy csillogós púderrózsaszín, a sötétebb pedig a Polished Plum, ami egy mély lila szín, tényleg a szilvára hasonlít. Karácsonyra, a hétköznapokra mindkettő megállja a helyét. Gyorsan száradnak, csillogós, szemcsésre száradó nyomot hagynak maguk után. Egy pár nap után ez a csillogó, szemcsés állag eltűnik, de egy fedőlakk segítségével meghosszabbítható a tartósságuk. Az én körmeimen körülbelül egy hetet bírnak ki mosogatás, tisztítószer használat nélkül. Anno 800 forint volt darabja, ami elfogadható. A legnagyobb kedvencem az Avon lakkok közül. Most más néven, ha jól tudom Birthstones Pro+ néven kaphatók vadonatúj árnyalatokban. Szerintem megéri venni belőlük, mert gyönyörűek. :) Nemcsak a színűk, hanem a csomagolásuk is lenyűgöző.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 18.

Noah27

2016. szeptember 7.

A "levakarhatatlan" :D szó jut eszembe róla,de pont emiatt a tartósság miatt imádom annyira,és mert hiper gyorsan szárad :)
Annyi negatívum talán,hogy pár nap után a fénye kissé megkopik,ha nem rakok rá fedőlakkot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 7.

LBonnie

2016. május 14.

A zöld van meg. Nagyon tartós,mert ugye full csillám az egész :D lemosni persze nehezebb mint egy sima lakkot de nem vészes,azt hittem rosszabb lesz. Nagyon tetszik a színe és az üvege is király :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 14.

Tuszy

2016. január 12.

Nekem piros színben van, szeretem :) Nagyon tartós, még hibátlan állapotú, de egy hét után általában megunom az összes körömlakkot (ami addig bírja), és úgy mosom le :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 12.

Airin

2016. január 10.

Nagyon szeretem! Ez az első lakk,ami sokáig bírja a körmömön,és a színe is annyira szép!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 10.

Paris

2015. december 23.

Ez az első és eddig utolsó homoklakkom, de nagyon jó!:) Alapból nem vagyok oda a homoklakkokért, valahogy nem jön be a tapintása, meg nagyon nehezen jön le, de talán pont ezért ilyen tartós, a színe meg egyszerűen gyönyörű! Nekem egy zöldes árnyalatú van meg, tipikus ünnepi lakk. Tavaly karácsonyra kaptam, aztán kicsit meg is voltam ijedve, hogy már nem gyártják, de most láttam a katalógusban, hogy újra van, nyilván csak az évnek ebben a szakaszában lehet kapni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 23.

Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol
Színezékek: Aluminum Powder / CI 77000, Black 2 / CI 77266, Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Ci 15880, Red 7 / CI 15850, Ferric Ferrocyanide

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.