Avon

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, az összetevőket feltöltötte: blilla91, Módosítva: 2015. október 14.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Homok hatású körömlakk

• kristályhatású formula, mely 3D-hatást kölcsönöz körmeidnek.
  • akár egyetlen rétegben is gyönyörűen csillog
  • az ünnepi időszak legdivatosabb színeiben
  • egyedi formájú üvegben

Avon Uninhibited Körömlakk
Ár: 500 Ft/csere is lehetséges:) , Eladó: marcsiii1100
Állapot: új, bontatlan:), Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten, vagy foxpost/mpl automata, postázás előreutalás esetén:)

zsizsi222

2015. december 16.

Nagyon szeretem. Ajándékba kaptam a Crystalized pink-et és nagyon jó színe van. Olyan, mintha a fénybe más színe lenne, mint árnyékban, kicsit színváltósnak látszik. :-) És nem is kopik le hamar, 1 hetet kibír ha van rajta egy réteg fedőlakk. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 16.

Emci

2015. szeptember 18.

Homok hatású körömlakk!!Jaj de jó találtam!Ilyen szemcsés, és 3D-s hatású, élénk szín (crystalized pink szín van meg, ami igazából halvány barna), szép kis üvegben és nagyon tartós!Csodás körömlakk!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. szeptember 18.

Nussh

2015. szeptember 1.

Nem gondoltam, hogy egyszer egy homoklakk ilyen nagy kedvencem lesz. Pirosban és világos rózsaszínben birtoklom, és mindkettővel nagyon meg vagyok elégedve. Szépen terül a körmömön festés közben (ehhez kell ugye a jó kialakítású ecset is), NAGYON hamar szárad, és egész tartós. 2 réteg is bőven elég belőle, és ami külön tetszik, mivel tartottam tőle: a lemosás sem okoz problémát... Sokkal többet el tudok tökölni egy csillámos fedőlakkal, mint ennek a leszedésével. Nagyon sajnálom, hogy limitált széria volt, bízom benne, hogy idén télen is lesz valami hasonló avonéknál, mert akkor tuti, hogy az összes színt berendelem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 1.

Vaniliafelho

2015. augusztus 31.

Kedvenc körömlakkom! A 'Black Sand' nevű árnyalat van meg, ami gyönyörű fekete, és ahogy csillog, valóban olyan, mintha fekete homok lenne a körmömön. :D A tartóssága is jó, akár egy hétig is bírja. Két rétegben viszem fel, úgy nagyon szép a fedése.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 31.

dorisz93

2015. augusztus 24.

Imádom! Gyönyörű lakkok gyönyörű csomagolásban. A rózsaszín és a fenti képen is látható ezüstös lila van meg nekem, még szerencsére sikerült lecsapnom rájuk, mielőtt kivonták őket. A rózsaszín (Crystalized Pink) a szintén kivont Rimmel Space Dust Aurorájának kiköpött mása, ami a kedvenc körömlakkom, és fogyóban volt, így áldom a szerencsémet, hogy az Avonnál rátaláltam egy ugyanilyen színre. A 12 ml még sokáig elég lesz. :) Homoklakkokként elég tartósak, és gyorsan száradnak, szépen fednek, kell ennél több? Engem minden tekintetben lenyűgöztek. Ugyan az Avon kivonta őket ebben a csomagolásban (kár, pedig olyan cuki ez a gyémánt jellegű üvegcse), de ha jól láttam, a legtöbb színt még lehet kapni, csak a Magic Effects Mineral Crush lakkok között keressétek őket. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 24.

Molten

2015. július 31.

Ennél tartósabb körömlakkom még nem volt. Odavagyok a színéért és csillogásáért. Jól fed, és a sok víztől se nagyon károsodik a réteg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 31.

7ot

2015. július 28.

Világos bézsem van. Nagyon tetszik. Egy rétegben is szép, nem pattog. Ha mégis, könnyen kipótolható, így sokáig tart. A lemosás kicsit nehezebb, de ennyit megér.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. július 28.

Bogyinci

2015. június 14.

Gyorsan szárad, tartós és gyakorlatilag elronthatatlan felkenni. Ha esetleg lepattan egy darabka, csak rákenek, kitöltöm azt a kis részt és voálá. :) Szuperjó! (A leszedése persze borzalmas, de minden ilyen darabkásnak, ez vele jár... )

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 14.

pamutka

2015. június 2.

Ez az első homoklakk amit használtam, a világos bézses színű árnyalat. Nagyon-nagyon jó! Egy réteg alaplakkra két réteg homoklakk, és egy réteg fedőlakk, így nagyon tartós a körmeimen, pedig elég gyengécskék. Napokkal tovább bírja mint a többi körömlakkom. A fedőlakkot főleg azért kenem csak rá, hogy a csillogását egy kicsit visszafogja. Próbáltam mattítóval is, úgy is igazán szép lett a végeredmény. Amit különösen imádok benne, hogy nagyon könnyű felkenni, szinte elronthatatlan. A lemosása valóban egy kicsit nehézkesebb mint egy sima lakknak, de ez csak egy icipici negatívum a rengeteg pozitívum mellett, szinte említésre sem méltó. Remélem később lesz belőle még más visszafogottabb szín is. És majdnem elfelejtettem, gyönyörű az üvegcséje!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 2.

Molly1

2015. április 27.

Első felkenésnél tökéletesen fed,, hosszú ideig megmarad a körmökön, gyorsan szárad. Nekem ennyi kell a tökéletes lakkhoz

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 27.

Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol
Színezékek: Aluminum Powder / CI 77000, Black 2 / CI 77266, Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Ci 15880, Red 7 / CI 15850, Ferric Ferrocyanide

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.